+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentúra Giovanna

Klíčová slova: svatba, svatební šaty, nevěsta, svatební oblek

E-mail: agenturagiovanna@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2011

Popis: Svadobný salón Bratislava - Agentúra Giovanna poskytuje tieto služby: - svadobné šaty svetových značiek a rôznych veľkostí - spoločenské a plesové šaty -šaty na 1.sv. prijímanie, -svadobné obleky, košele, viazanky, kravaty, vesty -závoje, kabelky, bolerká, kožušteky - bižutéria, servítky, sviečky, organza -svadobné pierka, poháre…

Web: www.agenturagiovanna.sk

Další související informace

Svat. agentura- TheDreams

svatební agentura, svatba, fotografické služby – Svatba, jeden z nejdůležitějších momentů v životě každého z nás. Svatební agentura the Dreams je profesionální svatební agentura působící v Čechách již řadu let. Dokážeme Vám naplánovat a zajistit svatbu do posledního detailu, či jen zajistit svatebního fotografa. Co tedy nabízíme? Plánování a organizování svatby, fotografické služby (svatební fotograf), svatební cesty a mnoho dalších skvělých služeb.

Svatební agentura Orfea

svatební šaty, společenské, šaty pro družičky – Kompletní služby svatební agentury, půjčování svatebních šatů, šaty společenské, šaty pro družičky, svatební oznámení, snubní prsteny,kompletní floristický servis služby svatebního agenta, koordinace svateb, prodej svatebních a dekoračních doplňků.

Svatební dekorace a svate

Svatba, svatební dekorace, svatební kytice – Čeká Vás v následujících dnech významná událost, a sice Vaše vlastní svatba, a tak si přejete, aby bylo vše perfektní? Vkusná svatební výzdoba a čerstvá pevně uvázaná svatební kytice, to je základ pro plnohodnotné prožití takového momentu, proto jsme pro Vás připravili to nejlepší ze svatebního sortimentu a kvalifikované dekoratéry a floristy, kteří Vám pomohou a poradí. Vstupte do Janiny zahrady a najděte tak ráj pro organizaci významných událostí, a to jak svatby, tak jiných životních jubileí. Svatební výzdoba, dekorace a čerstvé květiny, to je zkrátka naše doména!

Načítání trvalo 0.0918 sekund.