+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentúra Giovanna

Klíčová slova: svatba, svatební šaty, nevěsta, svatební oblek

E-mail: agenturagiovanna@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2011

Popis: Svadobný salón Bratislava - Agentúra Giovanna poskytuje tieto služby: - svadobné šaty svetových značiek a rôznych veľkostí - spoločenské a plesové šaty -šaty na 1.sv. prijímanie, -svadobné obleky, košele, viazanky, kravaty, vesty -závoje, kabelky, bolerká, kožušteky - bižutéria, servítky, sviečky, organza -svadobné pierka, poháre…

Web: www.agenturagiovanna.sk

Další související informace

Svatební šaty

šaty, svatba, model, svatební den, salón – Abyste si mohla obléci opravdu nejkrásnější svatební šaty, musíte mít možnost vybírat si široké nabídky modelů. Toho jsme si vědomi, a proto u nás naleznete desítky šatů, které budou ozdobou vašeho svatební dne.

Svatební dekorace a svate

Svatba, svatební dekorace, svatební kytice – Čeká Vás v následujících dnech významná událost, a sice Vaše vlastní svatba, a tak si přejete, aby bylo vše perfektní? Vkusná svatební výzdoba a čerstvá pevně uvázaná svatební kytice, to je základ pro plnohodnotné prožití takového momentu, proto jsme pro Vás připravili to nejlepší ze svatebního sortimentu a kvalifikované dekoratéry a floristy, kteří Vám pomohou a poradí. Vstupte do Janiny zahrady a najděte tak ráj pro organizaci významných událostí, a to jak svatby, tak jiných životních jubileí. Svatební výzdoba, dekorace a čerstvé květiny, to je zkrátka naše doména!

Načítání trvalo 0.0627 sekund.