+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentúra Giovanna

Klíčová slova: svatba, svatební šaty, nevěsta, svatební oblek

E-mail: agenturagiovanna@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2011

Popis: Svadobný salón Bratislava - Agentúra Giovanna poskytuje tieto služby: - svadobné šaty svetových značiek a rôznych veľkostí - spoločenské a plesové šaty -šaty na 1.sv. prijímanie, -svadobné obleky, košele, viazanky, kravaty, vesty -závoje, kabelky, bolerká, kožušteky - bižutéria, servítky, sviečky, organza -svadobné pierka, poháre…

Web: www.agenturagiovanna.sk

Další související informace

Společenské šaty

společenské šaty, svatební šaty – Potřebujete šaty pro speciální příležitost, které podtrhnou vaší ženskou krásu? Společenské šaty se dnes objevují prakticky v každém větším salónu s dámským textilem a mnoho prodejců se specializovalo pouze na ně.

Společenské šaty

svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty – Exklusivní svatební šaty a společenské šaty Salon Sofia Kladno. Půjčovna a prodejna svatebních šatů a společenských šatů. Široký výběr večerních a plesových šatů, maturitních šatů a pánských svatebních obleků. Nabízíme i šaty pro družičky a svatební obuv.

Svatební šaty

Svatební šaty, levné svatební šaty, svatební šaty – Stránky svatební šaty obsahují informace o typech svatebních šatů, výběru vhodného střihu šatů pro malé i vysoké ženy, pro plnoštíhlé i těhotné. Dále zde najdete doplňky ke svatebním šatům - závoje, korunky, šperky, rukavice a další informace.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.