+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autopůjčovna Praha Autoca

Klíčová slova: autopůjčovna Praha, půjčovna aut, autocar,rent car

E-mail: info@pujcovnaautocar.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2012

Popis: Autopůjčovna Praha AutoCar působí na českém trhu již od roku 1992 a právě proto Vám nabízí špičkové služby za rozumné ceny. Naší specializací je pronájem vozů značky Škoda. Dále nabízíme smluvní přepravu osob nebo pronájem autodoplňků.

Web: www.autopujcovna-praha-autocar.cz

Další související informace

Autopůjčovna Praha Autoca

autopůjčovna Praha, rent car, autopůjčovny – Autopůjčovna Praha AutoCar má dlouholetou tradici. Na českém trhu působí již od roku 1992, za tuto dobu nám prošlo rukama nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vracejí. Přesně víme co náš zákazník potřebuje a jsme schopni to realizovat se 100% profesionalitou. Všechny automobily jsou pravidelně servisovány. Patříme k nejlevnějším autopůjčovnám nejen v Praze, ale i v celé republice. Přistavení po Praze přímo před Váš dům či firmu ZDARMA. Nabízíme širokou škálu vozů značky Škoda. Pro operativní leasing jsme schopni Vám nabídnout jakýkoliv automobil značky Škoda ve Vámi zvolené výbavě.

Sklady

Sklady, Sklad pronájem, Sklady pronájem – 180 kanceláří v 60 zemích, 160 milionů čtverečních metrů k pronájmu, 2,9 milardy dolarů zisku, 30 000 expertů – tyhle údaje charakterizují jednu z největších společností v oblasti realit - Jones Lang LaSalle. Sklady k pronájmu na území Polska.

Pažení.cz

pažení, velkoplošné pažení, vb 100, pažící box – Informační server o pažení - propojen s půjčovnou. Informace o pažících boxech, komorách i kluznicích. Všeobecné srovnání i konkrétní technická či zákaznická podpora při zájmu o pažení. Vypracování pažících plánů od expertů.

Načítání trvalo 0.0977 sekund.