+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká společnost Davorent

Klíčová slova: Půjčovna stavebních strojů, pronájem stavebních s

E-mail: voldrich@davorent.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2012

Popis: Společnost DAVORENT s.r.o. je ryze česká společnost, která provozuje půjčovnu, servis a prodej stavebních strojů, nářadí, mechanizace, zahradní techniky a ručního elektro nářadí v Libereckém, Ústeckém, Středočeském a Královéhradeckém kraji.

Web: www.davorent.cz

Další související informace

Půjčovna lešení - AA lešenářský servis

půjčovna lešení, pronájem lešení, pojízdné lešení – Zajistíme jakékoli lešení či lešenářské služby pro vaši stavbu. Půjčovna lešení, pojízdné lešení, montáž či demontáž lešení a mnohem více. Kontaktujte nás.

Pujčovna obytných vozů

půjčovna obytných vozů, prodej – Nabízíme velké, luxusní obytné vozy na podvozku Fiat Ducato. Nadstandardní nástavby Roller team s alkovnou, Velké spaní v zadní části, oddělený sprchový kout, klimatizovaná kabina, plná výbava nástavby.

Originální trička

trička s potiskem, trička, tričko, – Vyrábíme a prodáváme trička z kvalitních materiálů nejrůznějších střihů a barev, kterým jsme dodali originalitu zajímavými potisky. Trička jsou vyrobeny pomocí sítotisku, který je kvalitnější než běžný potisk. Naše trička jsou šetrná k přirodnímu prostředí díky použití nezatěžujících přírodních barev.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.