+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DE JONG LIFTEN CO s.r.o.

Klíčová slova: Výtah, Výtahy, Výtahy Brno, Stavební výtahy

E-mail: info@stavebni-vytahy-dejong.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: De Jong Liften CO s.r.o. - naším oborem jsou výtahy, stavební výtahy, servis výtahů, půjčovna výtahů v lokalitě Brno a celé ČR. Půjčujeme hřebenové nákladní výtahy, lanové nákladní výtahy i osobonákladní výtahy. Vyrábíme a prodáváme nejrůznější typy výtahů.

Web: www.stavebni-vytahy-dejong.cz

Další související informace

Stavební práce Brno

stavební práce Brno, vodoinstalace, topenářské slu – Společnost TEVOX spol. s r.o. se vyznačuje kvalitní dodávkou stavebních, vodoinstalačních a topenářských služeb, stejně jako plynových kotelen, kotelen na tuhá paliva a dalšími službami. Stavební práce Brno, plynové kotelny

Výtahy Praha 9

Výtahy Praha 9, nákladní výtahy Praha, výtah Praha – Výtahy Praha 9: nákladní výtahy, osobní výtahy, servis výtahů. Dodávky a montáže nových výtahů včetně projekční činnosti. Rekonstrukce a modernizace výtahů. Výtahy pro hotely, bytové jednotky, výtahy pro průmyslové objekty, nemocnice atd..

Svatební kytice Brno

květinářství Brno, svatební kytice, stavební květi – Květinářství Carmen Flora v Brně nabízí svatební kytice, vazbu květin na svatbu, svatební dekorace aut a dalších věcí. Zajišťujeme kompletní svatební servis spojený s vazbou stavebních kytic a květin.

Načítání trvalo 3.0264 sekund.