+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DE JONG LIFTEN CO s.r.o.

Klíčová slova: Výtah, Výtahy, Výtahy Brno, Stavební výtahy

E-mail: info@stavebni-vytahy-dejong.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: De Jong Liften CO s.r.o. - naším oborem jsou výtahy, stavební výtahy, servis výtahů, půjčovna výtahů v lokalitě Brno a celé ČR. Půjčujeme hřebenové nákladní výtahy, lanové nákladní výtahy i osobonákladní výtahy. Vyrábíme a prodáváme nejrůznější typy výtahů.

Web: www.stavebni-vytahy-dejong.cz

Další související informace

Výtahy

Výtahy – Stránka se zabývá výtahy a zkoumá rozdíly mezi výtahem hydraulickým, lanovým se strojovnou, lanovým bez strojovny a malým výtahem využívající se především v restauracích. Na stránce naleznete informace jak tyto druhy výtahů fungují a jejich základní klady a zápory.

Stavební firma Brno - A-Z

stavební firma brno, stavby brno – Realizujeme veškeré stavební práce od položení základové desky až po dokončovací práce v interiéru. Naše stavební firma má dlouholeté zkušenosti. Provádíme stavby na klíč i jednotlivé dílčí stavební práce. Stavební firma Brno = A-Z STAVBY Blažek s.r.o.

Výtahy domácí i nákladní - výroba a servis

výtah, výtahy, hydraulický výtah, nákladní výtah – Nabízíme výtahy hydralické, nákladní a domácí. Soustředíme se na projekci, výrobu montáž, servis i rekonstrukci výtahů všech druhů a nosností. Dále nabízíme zdvihací zařízení, mostové jeřáby a prodej hutního materiálu.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.