+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DE JONG LIFTEN CO s.r.o.

Klíčová slova: Výtah, Výtahy, Výtahy Brno, Stavební výtahy

E-mail: info@stavebni-vytahy-dejong.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: De Jong Liften CO s.r.o. - naším oborem jsou výtahy, stavební výtahy, servis výtahů, půjčovna výtahů v lokalitě Brno a celé ČR. Půjčujeme hřebenové nákladní výtahy, lanové nákladní výtahy i osobonákladní výtahy. Vyrábíme a prodáváme nejrůznější typy výtahů.

Web: www.stavebni-vytahy-dejong.cz

Další související informace

Výtahy

Výtahy – Stránka se zabývá výtahy a zkoumá rozdíly mezi výtahem hydraulickým, lanovým se strojovnou, lanovým bez strojovny a malým výtahem využívající se především v restauracích. Na stránce naleznete informace jak tyto druhy výtahů fungují a jejich základní klady a zápory.

Stavební práce Brno

stavební práce Brno, vodoinstalace, topenářské slu – Společnost TEVOX spol. s r.o. se vyznačuje kvalitní dodávkou stavebních, vodoinstalačních a topenářských služeb, stejně jako plynových kotelen, kotelen na tuhá paliva a dalšími službami. Stavební práce Brno, plynové kotelny

Stavební práce

stavební práce Brno, elektroinstalace, zednické – Stavební práce Svoboda v Brně nabízí širokou škálu stavebních prací v mnoha oborech od drobných oprav či úprav přes montáž vybavení, doplňků a spotřebičů až po kompletní rekonstrukce bytů, jader a půdních vestaveb.

Načítání trvalo 3.1075 sekund.