+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DE JONG LIFTEN CO s.r.o.

Klíčová slova: Výtah, Výtahy, Výtahy Brno, Stavební výtahy

E-mail: info@stavebni-vytahy-dejong.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: De Jong Liften CO s.r.o. - naším oborem jsou výtahy, stavební výtahy, servis výtahů, půjčovna výtahů v lokalitě Brno a celé ČR. Půjčujeme hřebenové nákladní výtahy, lanové nákladní výtahy i osobonákladní výtahy. Vyrábíme a prodáváme nejrůznější typy výtahů.

Web: www.stavebni-vytahy-dejong.cz

Další související informace

RP Výtahy s.r.o.

RP Výtahy, výtahy, osobní výtahy, nákladní výtahy – Společnost RP výtahy s.r.o. nabízí kompletní dodávky nových výtahů, zpracování projektové dokumentace, či provedení kompletních rekonstrukcí stávajících výtahů tak, aby byla odstraněna bezpečnostní rizika dle ČSN 27 4007, která uvede výtahy do souladu s evropskými normami.

Židlové výtahy

vybavení bytu, zdraví a zdravotnictví, výtahy a sc – Dělají Vám problémy schodiště? Pořiďte si elektrické židlové výtahy na schodiště Stannah. Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště. Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště. Schodišťové sedačky Stannah

Výtahy Praha

Výtahy Praha, Rekonstrukce výtahů Praha – Firma Výtahy Holý nabízí montáž, dodávku, modernizaci a servis osobních a nákladních výtahů. Nové výtahy dodáváme na klíč tedy s kompletním servisem. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.

Načítání trvalo 0.0502 sekund.