+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INREKA PLOŠINY SERVIS, s.

Klíčová slova: plošiny, pracovní plošiny, prodej plošin, pronájem

E-mail: plosiny-ub@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2013

Popis: Prodáváme, pronajímáme a opravujeme pracovní plošiny nůžkové, plošiny kloubové, přívěsné a na automobilových podvozcích. Značkový servis plošin Inreka. plošiny, pracovní plošiny, prodej plošin, pronájem plošin, servis plošin, bazar, použité plošiny

Web: www.plosiny-ub.cz

Další související informace

Malířství Lhota a Mlčkovs

Plošiny, Nátěry, Nátěry z plošin, Barvy, Fasády – Nabízíme pronájem montážních plošin AVIA MP 13 a MB MP22 TELESKOP. Dosah do 22 m, manipulace s předměty do 250 kg. Využijete pro montáže, polepy, ořez stromů, nátěry stožárů a fasád, obecně ve stavebnictví.

Prodej a pronájem bytů

Prodej a pronájem bytů – V posledních letech se zaměřujeme především na výstavbu a prodej nových bytů či rodinných domů v Kladně. Pronájmem vlastních bytů, kanceláří a nebytových prostor v centru Kladna a výkupem nemovitostí za hotové.

Zvedací plošiny s.r.o.

Zvedací plošiny, hydraulické, nůžkové, řetězové, s – Specialista na výrobu zvedacích plošin. Zvedací plošiny, hydraulické, nůžkové, řetězové, s přímým pístem, pro nakládací místa, náhrada nákladních výtahů, do automatických linek, invalidní bezbariérový přístup.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.