+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lešení a bědnění

Klíčová slova: lešení, použité lešení, lešení Platino

E-mail: reggetczech@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Nové lešení Platino a Libero, prodej použitého lešení, pronájem pojízdného lešení. Dále nabízíme bednění, stropní bednění, střešní výtahy, dočasné oplocení budov a staveb. Komplexní služby montáže a dopravy lešení.

Web: www.get-czech.com

Další související informace

Staviaňa

lešení, pronájem lešení, půjčovna lešení – Firma Staviaňa nabízí pronájem lešení. Zajišťujeme montáž, demontáž a dopravu v regionech Karlovy Vary, Cheb a Plzeň. Půjčovna nabízí značkové rámové lešení Plettac, které umožňuje univerzální použití ve stavebnictví.

Lešení Nelostav

lešení – Společnost Nelostav nabízí pronájem kvalitních a spolehlivých lešení, a to jak rámová a trubková lešení tak i hliníkové pojízdné lešení Layher, pojízdné výtahy Geda, stavební věže, shozy suti. Provozujeme bazar použitého lešení.

Sklady

Sklady, Sklad pronájem, Sklady pronájem – 180 kanceláří v 60 zemích, 160 milionů čtverečních metrů k pronájmu, 2,9 milardy dolarů zisku, 30 000 expertů – tyhle údaje charakterizují jednu z největších společností v oblasti realit - Jones Lang LaSalle. Sklady k pronájmu na území Polska.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.