+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nonstop Lešení

Klíčová slova: Pronájem,fasádní lešení,pojízdné lešení,výtahy

E-mail: info@nonstopleseni.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2010

Popis: Kompletní lešenářský servis. Pronájem a prodej fasádního lešení, pojízdné hliníkové lešení, montáž lešení, demontáž lešení, doprava. Půjčovna stavebních výtahů, plošin, žebříků. Autodoprava, izolace VZT.

Web: www.nonstopleseni.cz

Další související informace

Půjčovna pískovačky,nářadí,pronájem,zapůjčení.

pískovačky,tryskače,půjčovna,nářadí,renovace – Jsme půjčovna pískovaček a nářadí vhodného ke kompletnímu tryskání, čištění a renovaci. Půjčujeme pískovačky a tryskače různých typů. Zapůjčíme i kompresory, ochranné pomůcky a příslušenství. Dodáváme i tryskací materiál – abrazivo.

Pronájem jeřábů Praha

autojeřáby,Praha,zemní,práce,výkopové. – Firma zajišťuje pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce pro jednotlivé akce, pronájem zemních strojů včetně kompletního dodání stavebních zemních prací, autodopravu a demolici objektů.

Autopůjčovna Brno

autopůjčovna, půjčovna aut, pronájem, brno, zlin – Spolehlivá a levná autopůjšovna v Brně a okolí. Okamžité přistavení vozu v Brně Olomouci a Zlíně. Přistavení v Brně zdarma, po dohodě zdarma po celé ČR. Pouze kvalitní servisované vozy bez reklam a polepů, kilometrovné zdarma. Nejsme plátci DPH, konečné ceny. Non-Stop. Audi Mercedes Ford Seat a Škoda

Načítání trvalo 0.0577 sekund.