+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nonstop Lešení

Klíčová slova: Pronájem,fasádní lešení,pojízdné lešení,výtahy

E-mail: info@nonstopleseni.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2010

Popis: Kompletní lešenářský servis. Pronájem a prodej fasádního lešení, pojízdné hliníkové lešení, montáž lešení, demontáž lešení, doprava. Půjčovna stavebních výtahů, plošin, žebříků. Autodoprava, izolace VZT.

Web: www.nonstopleseni.cz

Další související informace

Autopůjčovna Benešov

autopůjčovna; půjčovna; auto; vozidlo; autoboxy; n – http://www.betacar.czPronájmy osobních a dodávkových automobilů. Prodej, půjčovna, přívěsných vozíků. Půjčovna autoboxů a střešních nosičů. Nonstop asistenční služba. Likvidace pojistných událostí. Při dopravní nehodě náhradní vůz zdarma.

Pažení.cz

pažení, velkoplošné pažení, vb 100, pažící box – Informační server o pažení - propojen s půjčovnou. Informace o pažících boxech, komorách i kluznicích. Všeobecné srovnání i konkrétní technická či zákaznická podpora při zájmu o pažení. Vypracování pažících plánů od expertů.

Richard Ladislav

party stany,stany,půjčovny,pronájem – Půjčovna a pronájem párty stanů,podlah,pivních setů,stolů,židlí,vytápění,osvětlení a ozvučení.Catering.Realizace firemních,sportovních a kulturních akcí,výstavy,veletrhy,svatby a módní přehlídky.Prodej párty stanů š.8 - 50m,AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.

Načítání trvalo 0.1258 sekund.