+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

obytné vozy, karavany

Klíčová slova: obytné vozy , karavany v půjčovně

E-mail: info@360dovolena.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2008

Popis: Půjčovna obytných vozů, obytných karavanů autokaravanů v Ostravě. Transporter westfalia.Předpověď počasí vč. radarových snímků, Fotogalerie a prodej trajektních lístků.On-line rezervace .www.360dovolena.cz

Web: www.360dovolena.cz

Další související informace

R7 Night Club

Exkluzivní noční klub v Pavlově v blízkosti hlavní – Exkluzivní noční klub v Pavlově v blízkosti hlavního města. Přijďte k nám posedět a odreagovat se společně s našimi atraktivními dívkami , plně vybaveným a cenově přijatelným barem, luxusní vířivou vanou whirpool, saunou či soláriem. U nás najdete vše co potřebujete k dokonalému pocitu pohody a štěstí, luxusní prostředí, ceny nápojů i služeb, které Vás určitě nezaskočí, ale příjemně překvapí!

Penzion Kamenec v Háji ve Slezsku

penzion, ubytování , penzion Kamenec, ubytování v – Příjemný penzion v loveckém stylu v klidném prostředí na venkově. Stylová restaurace, salonek, zahrádka, sportovní vyžití. Klimatizovaná restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu a obsahuje 64 míst k posezení + 4 místa u baru. Nabízíme spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále ... Pro klidnou rodinnou oslavu, firemní akci či školení nabízíme salonek o kapacitě 20 míst. Koupání a rybaření v Hlučínské Štěrkovně.

Penzion Hustopeče v Hustopečích

Penzion Hustopeče ,ubytování v – Penzion Hustopoče se nachází ve stejnojmenném městě poblíž Brna, ležícím na trase cyklistických vinařských stezek. Nabízí nejen samotné ubytování, ale i pobyt spojený s degustací moravských vín.Celková kapacita penzionu je 24 lůžek ve 4 třílůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji, celkově s možností přidání 4 přistýlek.Káva a čaj je je ubytovaným hostům k dispozici zdarma.Penzion disponuje vinným sklepem ve Starovicích.Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru ve dvoře nebo na soukromém parkovišti před penzionem.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.