+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Párty servis.

Klíčová slova: ozvučení akcí, párty stany pronájem, bistrostolky

E-mail: kjmusic@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Kompletní realizace firemních a soukromích akcí na klíč, od návrhu přes realizaci. Půjčujeme párty stany, pivní sety, bistrostolky, židle, stoly, louče, grily. Nabízíme ozvučení akce, osvětlení, DJ na svatbu, karaoke, pódium kryté, nekryté, přehlídková mola, atd.

Web: www.firemnimejdan.cz

Další související informace

Danube Wings - levné lete

letenky, výhodné letenky, letenky v akci, letecky, – Danube Wings nabízí levné letenky pro každého z Vás. Působí na poli charterových letů v České republice i v zahraničí. Dále nabízí pravidelné lety do zajímavých destinací po celé Evropě. Využijte možnost online zakoupení levné letenky.

Stany Syta-prodej, potisk

Stany Syta- prodej, potisk, půjčovna – On-line prodej rozkládacích stanů – nůžkových, nafukovacích, party stanů . . . zahradní nábytek, široká nabídka příslušenství –plastové podlahy, topení, klimatizace atp.Provozujeme půjčovnu stanů.

Party stany HK

Party stany Hradec Králové? Party servis, Catering – Nabízí profi party stany od předních českých výrobců. Můžete si objednat nejen party stany, ale i kompletní party servis a catering. Party stany dodáváme na firemní akce, soukromé oslavy, svatby atd.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.