+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Párty servis.

Klíčová slova: ozvučení akcí, párty stany pronájem, bistrostolky

E-mail: kjmusic@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Kompletní realizace firemních a soukromích akcí na klíč, od návrhu přes realizaci. Půjčujeme párty stany, pivní sety, bistrostolky, židle, stoly, louče, grily. Nabízíme ozvučení akce, osvětlení, DJ na svatbu, karaoke, pódium kryté, nekryté, přehlídková mola, atd.

Web: www.firemnimejdan.cz

Další související informace

Chalupa a roubenka, hory

levné ubytování v jizerských horách, pronájem, – levné ubytování v jizerských horách, pronájem, chata, turistika, dovolená, sauna, bazén, lyžování v zimě, Liberecko, Jablonecko, Český Ráj, úžasná příroda, výlety, ideální místo pro rekreaci a odpočinek, jizerské hory, blízko krkonoš, sněžka v dohledu

Pronájem kanceláří

kancelář, kanceláře, pronájem, kanceláří – Pronájem kanceláří v Praze a po celé ČR. Realitní inzerce zdarma pro všechny! Kancelářské prostory, virtuální kanceláře a zařízené kanceláře k pronájmu. .

Půjčení mořských (sea) ka

půjčení, sea, mořský, kajak, pronájem, katamarán, – Kyselov a Dolní Vltavice nabízí vhodné podmínky pro plavbu na mořských kajacích (sea kayak), katamaránech a dalších plavidlech. Není zde tolik plavců nebo windsurferů jako např. v Černé v pošumaví, takže nebudete nikým rušeni a můžete v klidu popojíždět od zátoky k zátoce a užívat si klidu. Možnost zapůjčení i na více dní.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.