+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Párty servis.

Klíčová slova: ozvučení akcí, párty stany pronájem, bistrostolky

E-mail: kjmusic@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Kompletní realizace firemních a soukromích akcí na klíč, od návrhu přes realizaci. Půjčujeme párty stany, pivní sety, bistrostolky, židle, stoly, louče, grily. Nabízíme ozvučení akce, osvětlení, DJ na svatbu, karaoke, pódium kryté, nekryté, přehlídková mola, atd.

Web: www.firemnimejdan.cz

Další související informace

Realitní nabídky

české reality,byty Praha,byt praha pronájem, – Realitní server, který Vám on-line zpřístupní nabídku různých nemovitostí na prodej či pronájem.Na našem serveru si jistě vybere každý a je již jedno, zda se jedná o byt, dům, pozemek, chatu, chalupu, obchod, sklad či kancelář.

Ozvučení akcí

Ozvučení akcí, osvětlení koncertů, ozvučení – Ozvučení akcí, osvětlení koncertů. Zajistíme osvětlení i ozvučení kulturních, sportovních a společenských akcí, technické zabezpečení - zvuk, projekce, podia a krytá podia. Návrhy světelné scény, zastřešení pódia v různých velikostech. Ozvučení akcí, osvětlení koncertů na klíč

Půjčení mořských (sea) ka

půjčení, sea, mořský, kajak, pronájem, katamarán, – Kyselov a Dolní Vltavice nabízí vhodné podmínky pro plavbu na mořských kajacích (sea kayak), katamaránech a dalších plavidlech. Není zde tolik plavců nebo windsurferů jako např. v Černé v pošumaví, takže nebudete nikým rušeni a můžete v klidu popojíždět od zátoky k zátoce a užívat si klidu. Možnost zapůjčení i na více dní.

Načítání trvalo 3.0538 sekund.