+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pártyservis - Praha

Klíčová slova: nůžkový stan,párty stan,výčepní zařízení,pivní set

E-mail: milanrezabek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Pártyservis - půjčovna vybavení pro Vaši zahradní párty,domácí oslavu, kulturní, sportovní či společenskou akci .Nabízíme nůžkové stany,párty stany,výčepní zařízení,pivní sety,ruční pípu,výrobník tříště,grily,koše na oheň ale i další vybavení. Můžeme zajistit dopravu a instalaci zapůjčeného vybavení,případně pomůžeme s realizací akce.

Web: www.partyservis-praha.cz

Další související informace

Eshop EMOS

Antény, set top box, satelity, nabíječky baterií – EMOS - specialista na antény a satelity. Satelitní technika DVB-S - karty gital a Skylink pro satelity. Další sortiment: nabíječky, set top boxy DVB-T a DVB-S - satelity, antény, baterie GP, kamerové systémy, teploměry, meteostanice.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.