+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pártyservis - Praha

Klíčová slova: nůžkový stan,párty stan,výčepní zařízení,pivní set

E-mail: milanrezabek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Pártyservis - půjčovna vybavení pro Vaši zahradní párty,domácí oslavu, kulturní, sportovní či společenskou akci .Nabízíme nůžkové stany,párty stany,výčepní zařízení,pivní sety,ruční pípu,výrobník tříště,grily,koše na oheň ale i další vybavení. Můžeme zajistit dopravu a instalaci zapůjčeného vybavení,případně pomůžeme s realizací akce.

Web: www.partyservis-praha.cz

Další související informace

Digitalizace Praha

Digitalizace, set top boxy, satelitní přijímače – Připravte se na příjem digitálního televizního vysílání! Set-top boxy, satelitní přijímače a komplety, USB tunery - zkrátka vše, co potřebujete pro příjem digitálního pozemního i satelitního naleznete v našem specializovaném e-shopu...

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0759 sekund.