+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pártyservis - Praha

Klíčová slova: nůžkový stan,párty stan,výčepní zařízení,pivní set

E-mail: milanrezabek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Pártyservis - půjčovna vybavení pro Vaši zahradní párty,domácí oslavu, kulturní, sportovní či společenskou akci .Nabízíme nůžkové stany,párty stany,výčepní zařízení,pivní sety,ruční pípu,výrobník tříště,grily,koše na oheň ale i další vybavení. Můžeme zajistit dopravu a instalaci zapůjčeného vybavení,případně pomůžeme s realizací akce.

Web: www.partyservis-praha.cz

Další související informace

Digitalizace Praha

Digitalizace, set top boxy, satelitní přijímače – Připravte se na příjem digitálního televizního vysílání! Set-top boxy, satelitní přijímače a komplety, USB tunery - zkrátka vše, co potřebujete pro příjem digitálního pozemního i satelitního naleznete v našem specializovaném e-shopu...

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Načítání trvalo 2.8811 sekund.