+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plošiny Plzeň

Klíčová slova: Plošiny Plzeň, Montážní plošiny, Pronájmy plošin

E-mail: slavekjanda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2011

Popis: Firma Janda plošiny se zabývá pronájmy pracovních plošin a výškovými pracemi zejména v Plzeňském kraji. V současné době nabízíme pracovní plošiny a montážní nůžkové plošiny s pracovní výškou 30 metrů. Nabízíme rychlou, kvalitní a cenově výhodnou odvedenou práci.

Web: www.jandaplosiny.cz

Další související informace

Renemo Plzeň reality

Realitní, kancelář, Plzeň, reality – Realitní a projekční kancelář Renemo a reality Plzeň kanceláře Plzeň Renemo, Plzeň Křimická 100, 608 979 838. Reality byty v Plzni. Právní služby, zajištění hypotečních úvěrů, kompletní realizace prodeje nemovittostí.

Plošiny CEFRA

plošiny, plošina, vysokozdvižné, teleskopické, pr – Výroba a prodej vysokozdvižných plošin. Ramenové a teleskopické pracovní plošiny s výškovým dosahem až 30 m. Pevné a kontejnerové nástavby plošin na užitkových autech, montážní plošiny do terénu. Servis plošin.

Privamed Nemocnice Plzeň

Privamed, nemocnice plzeň, Městská nemocnice Plzeň – Před 18 lety převzala Městskou nemocnici v Plzni společnost Privamed a. s. Za tu dobu prošla řadou rekonstrukcí a modernizací, aby sloužila pacientům k co největšímu komfortu při vyšetření, operaci i hospitalizaci.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.