+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plošiny Plzeň

Klíčová slova: Plošiny Plzeň, Montážní plošiny, Pronájmy plošin

E-mail: slavekjanda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2011

Popis: Firma Janda plošiny se zabývá pronájmy pracovních plošin a výškovými pracemi zejména v Plzeňském kraji. V současné době nabízíme pracovní plošiny a montážní nůžkové plošiny s pracovní výškou 30 metrů. Nabízíme rychlou, kvalitní a cenově výhodnou odvedenou práci.

Web: www.jandaplosiny.cz

Další související informace

Restaurace v Plzni

Restaurace v Plzni, restaurace Plzeň, restaurace – Hledáte restauraci v Plzni nebo okolí? Nevíte kam zajít na oběd nebo na večeři v Plzni? My Vám restauraci v Plzni doporučíme! V našem katalogu retaurací rozděleném do sekcí dle tipu restauračního zařízení, který obsahuje většinu restaurací, cukráren, kaváren, hospůdek, a barů v Plzni si určitě vyberete ten správný. Vyhledávat můžete podle lokality, kde se nacházíte nebo vařené kuchyně a typu podniku.

Pronájmy Ostrava-pronájem

pronájmy Ostrava, pronájem bytů Ostrava, byty Ostr – Realitní portál zaměřený na pronájmy bytů z Ostravy a okolí. Snadný výběr vhodného bytu na pronájem pomocí filtrovacích lišt dle ceny, stavu nemovitosti a dispozice. Pokud pronájímáte nebo hledáte pronájem v Ostravě tak jste na správné adrese.

Montážní plošiny Brno

pronájem plošiny Brno, Montážní plošiny – Naše montážní plošina má prostorný pohodlný koš pro práci dvou osob s nářadím. Dosah do výšky je 25 m a do stran 16 m. Tuto plošinu na podvozku Man si můžete objednat v Brně. Pronájem je možný po celé České republice.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.