+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plošiny Plzeň

Klíčová slova: Plošiny Plzeň, Montážní plošiny, Pronájmy plošin

E-mail: slavekjanda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2011

Popis: Firma Janda plošiny se zabývá pronájmy pracovních plošin a výškovými pracemi zejména v Plzeňském kraji. V současné době nabízíme pracovní plošiny a montážní nůžkové plošiny s pracovní výškou 30 metrů. Nabízíme rychlou, kvalitní a cenově výhodnou odvedenou práci.

Web: www.jandaplosiny.cz

Další související informace

Poruchovka.cz

veřejné osvětlení, montážní plošiny, astrohodiny – Systém pro hlášení a sledování stavu poruch na veřejném osvětlení ve správě firmy Hofmeister Jiří, která dále zajistí prodej, výměnu svítidel veřejného osvětlení, kabelový servis Radiodetection, návrh a realizaci vánoční výzdoby. Dále provozuje plošiny k pronájmu MP16 v Olomouci a okolí. V nabídce firmy také najdete vysoce úsporná Eko Led svítidla pouličního osvětlení, bezpečnostní osvětlení přechodů pro chodce, speciální výbojky, astrohodiny Altis a elektronické předřadníky Ecolum EC4 pro úsporu energie.

Vysokozdvižné plošiny

Pracovní plošiny, montážní plošiny, vysokozdvižné – Firma PlatformSales Europe se zabývá hlavně prodejem a pronájmem pracovních plošin, montážních plošin, vysokozdvižných plošin. Pracovní plošiny, montážní plošiny, vysokozdvižné plošiny. Vysokozdvižné plošiny - Michal Erben.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.