+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plošiny Velčovský

Klíčová slova: plošiny, Autojeřáby, montážní plošiny, plošina

E-mail: info@plosiny-cr.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2009

Popis: Pronájem pracovní, montážní plošiny s profesionální obsluhou. Disponujeme moderní auto plošinou s nadstandartním bočním dosahem 16 m, a pracovní výškou do 25 m. Naše plošina vyniká také bezpečností a stabilitou.

Web: www.plosiny-cr.cz

Další související informace

vysokozdvižné vozíky Lima

vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, pracov – Prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Prodáváme náhradní díly, baterie, pneumatiky včetně přelisování, nosné vidle a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Lešení

lešení, půjčovna lešení, pronájem lešení – Plánujete zateplovat fasádu obytného domu, stavbu domu, rekonstrukci, malířské práce a památkářské práce, opravy a údržbu v průmyslovém objektu. Hledáte lešení a způsob, jak ušetřit náklady v rámci Vašeho projektu?

Richard Ladislav

party stany,stany,půjčovny,pronájem – Půjčovna a pronájem párty stanů,podlah,pivních setů,stolů,židlí,vytápění,osvětlení a ozvučení.Catering.Realizace firemních,sportovních a kulturních akcí,výstavy,veletrhy,svatby a módní přehlídky.Prodej párty stanů š.8 - 50m,AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.

Načítání trvalo 0.1158 sekund.