+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plošiny Velčovský

Klíčová slova: plošiny, Autojeřáby, montážní plošiny, plošina

E-mail: info@plosiny-cr.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2009

Popis: Pronájem pracovní, montážní plošiny s profesionální obsluhou. Disponujeme moderní auto plošinou s nadstandartním bočním dosahem 16 m, a pracovní výškou do 25 m. Naše plošina vyniká také bezpečností a stabilitou.

Web: www.plosiny-cr.cz

Další související informace

Svatební šaty Della Sposa

svatební šaty,svatební salon,společenské šaty – Svatební salon Della Sposa nabízí exklusivní a originální svatební šaty návrhářky Zoryany Stekhnovych různých kolekcí! Zoryana Stekhnovych je úspěšná módní návrhářka. Dále nabízíme společenské i plesové šaty v širokém a rozmanitém sortimentu a ve všech velikostech.

Půjčovna plošin ED parket

půjčovna plošin, pronájem plošin – ED parket půjčuje montážní plošiny, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift a Nyftylift. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců.

Richard Ladislav

party stany,stany,půjčovny,pronájem – Půjčovna a pronájem párty stanů,podlah,pivních setů,stolů,židlí,vytápění,osvětlení a ozvučení.Catering.Realizace firemních,sportovních a kulturních akcí,výstavy,veletrhy,svatby a módní přehlídky.Prodej párty stanů š.8 - 50m,AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.

Načítání trvalo 0.1824 sekund.