+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plošiny

Klíčová slova: plošiny,pronájem servis, prodej, nabídka

E-mail: info@statech.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme prodej, pronájem a servis pracovních plošin značky Genie. Máme pro Vás připraveno na 90 druhů víceúčelových plošin. Náš tým techniků Vám rád poskytne rady a informace k uspokojení Vašich požadavků.

Web: www.statech.cz/

Další související informace

Plošiny Velčovský

plošiny, Autojeřáby, montážní plošiny, plošina – Pronájem pracovní, montážní plošiny s profesionální obsluhou. Disponujeme moderní auto plošinou s nadstandartním bočním dosahem 16 m, a pracovní výškou do 25 m. Naše plošina vyniká také bezpečností a stabilitou.

Půjčovna plošin ED parket

půjčovna plošin, pronájem plošin – ED parket půjčuje montážní plošiny, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift a Nyftylift. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců.

Richard Ladislav

party stany,stany,půjčovny,pronájem – Půjčovna a pronájem párty stanů,podlah,pivních setů,stolů,židlí,vytápění,osvětlení a ozvučení.Catering.Realizace firemních,sportovních a kulturních akcí,výstavy,veletrhy,svatby a módní přehlídky.Prodej párty stanů š.8 - 50m,AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.

Načítání trvalo 0.1027 sekund.