+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a půjčovna nářadí

Klíčová slova: půjčovna nářadí, prodej nářadí, ruční nářadí brno

E-mail: admiracz@admiracz.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2013

Popis: Potřebujete si koupit nebo půjčit nářadí? Přijďte do AdmiraCZ. Lepší prodejnu a půjčovnu nářadí v Brně nenajdete. Ke všem výrobkům v naší nabídce dodáváme profesionální příslušenství a spotřební materiál.

Web: admiracz.com/

Další související informace

Půjčovna nářadí Hilti

půjčovna nářadí, hilti – Jakub SCHNEIDER - Půjčovna nářadí HILTI. Jsme dlouholetým partnerem společnosti HILTI. Půjčujeme špičkové stroje od tohoto výrobce. Půjčíme Vám skvěle udržované sbíječky- bourací kladivo TE 905,TE805, sekací kladivo TE 706, TE505, profi vrtačky, brusky, vysavače, vrtáky, kotouče, nastřelovací pistoli DX 76M. Postaráme se o Vás stejně dobře, jako o nářadí, které půjčujeme.

Party-S-Production

Párty stany, párty stan, party stany, party stan. – Párty stany. Pronájem párty stanů. Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme stany, party stany, stanové haly, mobilní haly, montované haly, montované sklady, velkokapacitní stany, VIP stany, cateringové stany a pagody. Nabízíme služby - pronajímáme party stany a jejich příslušenství, montážní práce v oboru párty stanů, zajišťujeme společenské akce na klíč a nabízíme party servis.

Načítání trvalo 0.0882 sekund.