+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem jeřábu NOVÁK

Klíčová slova: Pronájem jeřábu, pronájem mini jeřábu, jeřáb

E-mail: tomas.novak@novakhk.com

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2010

Popis: Nabízíme pronájem jeřábu. Pronájem mini jeřábu značky UNIC s proškolenou obsluhou a vlastní dopravou. Víceúčelové zdvihací zařízení vhodné pro práci v omezeném prostoru, obtížném terénu, zasklívání, podzemní a střešní práci či stěhování strojů.

Web: www.pronajem-jerabu.cz

Další související informace

Digi Reality.cz

reality, domy, byty, neomvitosti, prodej pronajem – Vyhledávač realit digireality.cz nezávisle soustřeďuje nemovitosti z nabídky jednotlivých RK a umožní vám vyhledávat tyto reality mnohem lépe a rychleji, než procházením stránek každé realitní kanceláře ručně. Nemovitosti se aktualizují denně a lze je zasílat emailem, RSS, nebo přidat na homepage.

Kosmetické přístroje ADM

kosmetické přístroje, prodej, pronájem – Jsem výhradním distributorem francouzského výrobce kosmetických přístrojů ADM pro ČR a SR. Nabízíme pronájem a prodej přístrojů. Zajistíme financování, úvěr či leasing. Součástí služeb je rozsáhlá marketingová podpora a samozřejmostí školení přístrojů.

Autojeřáby Dašek - pronáj

Autojeřáby, pronájem jeřábů, pronájem autojeřábů, – Jeřábnické práce při stavbách budov nebo jejich rekonstrukcí, montáže střech a hal, naložení a vyložení nákladu velkých rozměrů. Pronájem autojeřábů.Autojeřáb. Důmyslné, pohotové, mobilní zvedací zařízení.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.