+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem jeřábu NOVÁK

Klíčová slova: Pronájem jeřábu, pronájem mini jeřábu, jeřáb

E-mail: tomas.novak@novakhk.com

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2010

Popis: Nabízíme pronájem jeřábu. Pronájem mini jeřábu značky UNIC s proškolenou obsluhou a vlastní dopravou. Víceúčelové zdvihací zařízení vhodné pro práci v omezeném prostoru, obtížném terénu, zasklívání, podzemní a střešní práci či stěhování strojů.

Web: www.pronajem-jerabu.cz

Další související informace

Autojeřáby

pronájem jeřábů, autojeřáby, zemní práce – Pokud jste se rozhodli stavět ve "velkém", jistě se Vaším nepostradatelným pomocníkem stanou naše služby. Nabízíme pronájem jeřábů, jeřábnické, zemní a výkopové práce, nákladní dopravu a autodopravu.

Ubytování Adršpach

Ubytování Adršpach, pronájem srubu, pronájem chaty – Ubytování Adršpach, nabízíme celoroční pronájem srubu Karolínka v Klidné vesničce Maršov nad Metují. K dispozici jsou dva čtyřlůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj, kuchyň a obývák. Výlety do Adršpašských a Teplických skal.

Autojeřáby Dašek - pronáj

Autojeřáby, pronájem jeřábů, pronájem autojeřábů, – Jeřábnické práce při stavbách budov nebo jejich rekonstrukcí, montáže střech a hal, naložení a vyložení nákladu velkých rozměrů. Pronájem autojeřábů.Autojeřáb. Důmyslné, pohotové, mobilní zvedací zařízení.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.