+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem jeřábu NOVÁK

Klíčová slova: Pronájem jeřábu, pronájem mini jeřábu, jeřáb

E-mail: tomas.novak@novakhk.com

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2010

Popis: Nabízíme pronájem jeřábu. Pronájem mini jeřábu značky UNIC s proškolenou obsluhou a vlastní dopravou. Víceúčelové zdvihací zařízení vhodné pro práci v omezeném prostoru, obtížném terénu, zasklívání, podzemní a střešní práci či stěhování strojů.

Web: www.pronajem-jerabu.cz

Další související informace

Detektivní kancelářDETEKO

detektivní kancelář, pronájem GPS a GSM, pátrání – pátrání po dlužnících pátrání po věcech, zcizených technologiích, vozidlech, předmětech leasingu pátrání po důkazech pro soudní řízení sledování osob skryté sledování objektu (střežení) rešerše v archívech (matrika, státní archív) řešíme nepříjemné situace v podnikatelské sféře řešíme mimořádné situace ohrožující život nebo majetek zabýváme se citlivými záležitostmi v soukromém životě zjišťujeme co nejvíce informací o obchodních partnerech zjišťujeme majetkové poměry vašich dlužníků zjistíme, jestli Váš partner navazuje tajně milostné vztahy zajištění úředních listin !!! Působnost v rámci celého území České republiky ale i v zahraničí !!! Pronájem techniky GSM a GPS

Autojeřáby

pronájem jeřábů, autojeřáby, zemní práce – Pokud jste se rozhodli stavět ve "velkém", jistě se Vaším nepostradatelným pomocníkem stanou naše služby. Nabízíme pronájem jeřábů, jeřábnické, zemní a výkopové práce, nákladní dopravu a autodopravu.

Prodej a pronájem bytů

Prodej a pronájem bytů – V posledních letech se zaměřujeme především na výstavbu a prodej nových bytů či rodinných domů v Kladně. Pronájmem vlastních bytů, kanceláří a nebytových prostor v centru Kladna a výkupem nemovitostí za hotové.

Načítání trvalo 3.0441 sekund.