+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem nábytku MADI

Klíčová slova: pronájem nábytku, půjčovna nábytku, půjčit nábytek

E-mail: nabytek@madi.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2011

Popis: Půjčovna a pronájem nábytku a párty stanů - půjčení stolů, židlí, šaten, nádobí, ubrusů, pivních setů a dalšího vybavení. Zajitíme servis pro společenské, firemní a kulturní akce, oslavy a svatby, propagační show, koncerty a jiné eventy. Půjčení párty stanů různých velikostí a pronájem veškerého vybavení vč. dekorací, mobilního topení. Kompletní organizační zajištění malých i velkých akcí v netradičních prostorách i pod širým nebem. Pořádání konferencí a seminářů. Vše včetně dopravy, výzdoby a úklidu.

Web: www.pujcovna-nabytku.cz

Další související informace

Výroba oken a dveří

výroba nábytku, zakázkové truhlářství, výroba oken – Nabízíme Vám zakázkové truhlářství, tj. výroba nábytku, výroba oken a dveří. Dále se zabýváme výbavou interiérů a kanceláří. Na zakázku vyrobíme kuchyňskou linku, ploty, pergoly, sauny apod.

Letáky a katalogy

letáky hypermarketů, katalogy nábytku, katalogy – Letáky a katalogy Vám nabízí aktuální nabídky prodeců nábytku, potravin, elektrospotřebičů, hraček, oblečení, obuvi, sportovního vybavení, bytových doplňků či hobby potřeb. Prohlédněte si katalog Ikea, Asko, Kika, leták Jysk, Sconto, akční leták Kaufland, aktuální leták Lidl, katalog Otto, Bonprix, Avon aj.

Zvintr - výroba nábytku na zakázku

výroba nábytku, nábytek na zakázku, kuchyně na zak – Vyrábíme nábytek do kuchyně, ložnice, předsíně i pro obývací pokoj. Nábytek na míru zhotovujeme také do komerčních prostor jako jsou bary, restaurace, penziony, hotely nebo kanceláře. výroba nábytku, nábytek na zakázku, kuchyně na zakázku, ložnice na zakázku, obývací pokoj na zakázku

Načítání trvalo 0.0549 sekund.