+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

půjčovna dodávek Praha 8

Klíčová slova: půjčovna užitkové vozy - dodávky do 3,5 t.

E-mail: pujcovnauzitkovevozidla@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: Auto půjčovna užitkové vozy (dodávky)Naše autopůjčovna vám nabízí hned několik konkurenčních výhod. Provozní doba od 9 do 22 hodin každý den, včetně víkendů a svátků. Při převzetí a odevzdání v těchto dnech neplatíte žádný příplatek. Vozidla lze přistavit a odevzdat na tuto adresu: Praha 8 Lyčkovo nam. 482/3.Všechny naše automobily jsou ve výborném technickém stavu, kompletně pojištěné a to znamená, že půjčený automobil můžete začít ihned bez jakéhokoliv omezení využívat. Teď už je jen na Vás, který z našich automobilů si pronajmete a necháte ho pro Vás vydělávat.

Web: pujcovnadodavek.firemni-web.cz

Další související informace

Autocentrum ESA

autobazar autobazary auto auta dodavky vozy vůz – Tradiční český autobazar - nabízíme denně až 900 osobních, terénních a užikových vozů všech značek za super ceny! 100% právní záruka na původ všech vozů! Garance výměny vozu do 24 hodin od prodeje bez udání důvodu! Zajistíme výhodný úvěr nebo leasing! Finanční zvýhodnění v případě protiúčtů! Asistenční karty Auto ESA vám zajistí klidné a pohodlné cestování! V Auo ESA si vybere každý! Praha 10- Štěrboholy (vedle Europarku), K Učilišti 170

Užitkové vozy Fiat

fiat, servis fiat, prodej fiat, užitkové vozy – Společnost Strojservis nabízí užitkové vozy Fiat, které jsou užitečnými pomocníky v přepravě. Užitkové vozy Fiat jsou spolehlivými partnery s výkonnými motory s nízkými provozními náklady. V nabídce jsou připraveny malé i velké užitkové vozy Fiat.

Společník - doprovod do společnosti

Společník - doprovod do společnosti – Potřebujete seriózní doprovod na události společenské, sportovní, pracovní nebo na večeře či večírky? Kontaktujte nás na uvedený telefon. Naše společnost Vám zajistí profesionální a diskrétní společníky.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.