+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna elektrocentrál

Klíčová slova: půjčovna elektrocentrál, půjčovna dieselagregátů,

E-mail: info@blaster-energy.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2013

Popis: Půjčovna elektrocentrál a dieselagregátů. Půjčujeme záložní zdroje elektrické energie včetně dopravy, instalace a obsluhy. Služba dostupná 24hodin denně v rámci celé České republiky. Agregáty a záložní zdroje na zavolání.

Web: www.blaster-energy.cz

Další související informace

Snep, půjčovna a profesi

lešení, půjčovna, půjčovna lešení, fasádní lešení, – Profesionální dodávky rámových, fasádních, trubkových, pojízdných a jiných typů lešení, rychle a bezpečně po celé České Republice… Služby v oboru stavebnictví, řemeslných prací a služeb, pronájmu stavební techniky.

Půjčovna plošin ED parket

půjčovna plošin, pronájem plošin – ED parket půjčuje montážní plošiny, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift a Nyftylift. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců.

vysokozdvižné vozíky Lima

vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, pracov – Prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Prodáváme náhradní díly, baterie, pneumatiky včetně přelisování, nosné vidle a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.