+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna nářadí Hilti

Klíčová slova: půjčovna nářadí, hilti

E-mail: pujcovna@pujcovnanaradi.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2007

Popis: Jakub SCHNEIDER - Půjčovna nářadí HILTI. Jsme dlouholetým partnerem společnosti HILTI. Půjčujeme špičkové stroje od tohoto výrobce. Půjčíme Vám skvěle udržované sbíječky- bourací kladivo TE 905,TE805, sekací kladivo TE 706, TE505, profi vrtačky, brusky, vysavače, vrtáky, kotouče, nastřelovací pistoli DX 76M. Postaráme se o Vás stejně dobře, jako o nářadí, které půjčujeme.

Web: www.pujcovnanaradi.com

Další související informace

Půjčovna pískovačky,nářadí,pronájem,zapůjčení.

pískovačky,tryskače,půjčovna,nářadí,renovace – Jsme půjčovna pískovaček a nářadí vhodného ke kompletnímu tryskání, čištění a renovaci. Půjčujeme pískovačky a tryskače různých typů. Zapůjčíme i kompresory, ochranné pomůcky a příslušenství. Dodáváme i tryskací materiál – abrazivo.

půjčovna dodávek Praha 8

půjčovna užitkové vozy - dodávky do 3,5 t. – Auto půjčovna užitkové vozy (dodávky)Naše autopůjčovna vám nabízí hned několik konkurenčních výhod. Provozní doba od 9 do 22 hodin každý den, včetně víkendů a svátků. Při převzetí a odevzdání v těchto dnech neplatíte žádný příplatek. Vozidla lze přistavit a odevzdat na tuto adresu: Praha 8 Lyčkovo nam. 482/3.Všechny naše automobily jsou ve výborném technickém stavu, kompletně pojištěné a to znamená, že půjčený automobil můžete začít ihned bez jakéhokoliv omezení využívat. Teď už je jen na Vás, který z našich automobilů si pronajmete a necháte ho pro Vás vydělávat.

Autopůjčovna Brno

autopůjčovna, půjčovna aut, pronájem, brno, zlin – Spolehlivá a levná autopůjšovna v Brně a okolí. Okamžité přistavení vozu v Brně Olomouci a Zlíně. Přistavení v Brně zdarma, po dohodě zdarma po celé ČR. Pouze kvalitní servisované vozy bez reklam a polepů, kilometrovné zdarma. Nejsme plátci DPH, konečné ceny. Non-Stop. Audi Mercedes Ford Seat a Škoda

Načítání trvalo 0.0714 sekund.