+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna nářadí Hilti

Klíčová slova: půjčovna nářadí, hilti

E-mail: pujcovna@pujcovnanaradi.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2007

Popis: Jakub SCHNEIDER - Půjčovna nářadí HILTI. Jsme dlouholetým partnerem společnosti HILTI. Půjčujeme špičkové stroje od tohoto výrobce. Půjčíme Vám skvěle udržované sbíječky- bourací kladivo TE 905,TE805, sekací kladivo TE 706, TE505, profi vrtačky, brusky, vysavače, vrtáky, kotouče, nastřelovací pistoli DX 76M. Postaráme se o Vás stejně dobře, jako o nářadí, které půjčujeme.

Web: www.pujcovnanaradi.com

Další související informace

Půjčovna pískovačky,nářadí,pronájem,zapůjčení.

pískovačky,tryskače,půjčovna,nářadí,renovace – Jsme půjčovna pískovaček a nářadí vhodného ke kompletnímu tryskání, čištění a renovaci. Půjčujeme pískovačky a tryskače různých typů. Zapůjčíme i kompresory, ochranné pomůcky a příslušenství. Dodáváme i tryskací materiál – abrazivo.

Půjčovna Ostrava

půjčovna, Ostrava, Husqvarna, elektrocentrály, – Prodej, servis a pronájem stavebních strojů a mechanizace v Ostravě. Autorizovaný servis Wacker, Husqvarna stavební stroje, Bomag, Medved,Kohler , Subaru. Broušení a frézování betonu, asfaltu strojem Schwamborn OMF 250. Vrtání a řezání betonu, kamene.

Pronájem jeřábů Praha

autojeřáby,Praha,zemní,práce,výkopové. – Firma zajišťuje pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce pro jednotlivé akce, pronájem zemních strojů včetně kompletního dodání stavebních zemních prací, autodopravu a demolici objektů.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.