+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna nářadí Hilti

Klíčová slova: půjčovna nářadí, hilti

E-mail: pujcovna@pujcovnanaradi.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2007

Popis: Jakub SCHNEIDER - Půjčovna nářadí HILTI. Jsme dlouholetým partnerem společnosti HILTI. Půjčujeme špičkové stroje od tohoto výrobce. Půjčíme Vám skvěle udržované sbíječky- bourací kladivo TE 905,TE805, sekací kladivo TE 706, TE505, profi vrtačky, brusky, vysavače, vrtáky, kotouče, nastřelovací pistoli DX 76M. Postaráme se o Vás stejně dobře, jako o nářadí, které půjčujeme.

Web: www.pujcovnanaradi.com

Další související informace

Sklady

Sklady, Sklad pronájem, Sklady pronájem – 180 kanceláří v 60 zemích, 160 milionů čtverečních metrů k pronájmu, 2,9 milardy dolarů zisku, 30 000 expertů – tyhle údaje charakterizují jednu z největších společností v oblasti realit - Jones Lang LaSalle. Sklady k pronájmu na území Polska.

Půjčovna plošin ED parket

půjčovna plošin, pronájem plošin – ED parket půjčuje montážní plošiny, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift a Nyftylift. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců.

Richard Ladislav

party stany,stany,půjčovny,pronájem – Půjčovna a pronájem párty stanů,podlah,pivních setů,stolů,židlí,vytápění,osvětlení a ozvučení.Catering.Realizace firemních,sportovních a kulturních akcí,výstavy,veletrhy,svatby a módní přehlídky.Prodej párty stanů š.8 - 50m,AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.

Načítání trvalo 0.0873 sekund.