+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna nářadí Praha

Klíčová slova: půjčovna nářadí Praha,zahradní, stavební,technika

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2012

Popis: V DKNV půjčovna nářadí Praha si zapůjčíte: stavební nářadí, stavební techniku, stavební stroje, zahradní techniku, autopříslušenství a věci pro sport a volný čas od renomovaných značek Hilti, Stihl, Metbo, Makita, Bosch, Karcher, Dewalt, Thule. Minirypadla a nakladače Caterpillar, vysokozdvižné plošiny Genie, bourací kladiva, vrtací kladiva, kombinovaná kladiva, šroubováky, vrtačky, čerpadla, vibrační desky, vibrační pěchy, ponorné vibrátory, míchačky a míchadla, vibrační lišty, vibrační válce, hladičky, koše na beton, brusky, frézy, hoblíky, pily, řezačky, leštičky a střihačky, dálkoměry, rotační lasery, vodováhy a podlahové lasery, nivelační přístroje, detektory, stativy, vlhkoměry, zaměřovače, klimatizace, topidla, odvlhčovače, hořáky, vysokotlaké čističe, čističe koberců, stavební vysavače, čističe podlah, odstraňovače tapet, kompresory, svářečky, pájky, horkovzdušné pistole, elektrocentrály, hevery, vrátky, žebříky, výtahy, lešení a shozy, zvedáky, kladky, kleště, nůžky, sponkovačky, svěrky, hřebíčkovačky, lámačky, nářadí pro instalatéry a topenáře, svitidla, rozvaděče, kabely, nastřelovací pistole, ventilátory, paletové, plošinové vozíky, rudly, kultivátor, vertikulátor, mulčovač, nůžky na plot, vysavač, postřikovač či fukar, jamkovač, rýhovač, radlici, frézu, štípačku špalků, nebo řetězovou pilu, sekačku na trávu, zahradní válec či štěpkovač, střešní boxy a střešní nosiče, přívěsné vozíky, autoplachty, autonabíječky a startovací kabely, sněhové řetězy autoledničky obaly na kolo, grily, pípy, dětské vozíky, hřeby do betonu, hřeby do oceli, řezací kotouče, pilové listy, řetězy, řetězy, vzpěry, vše pro bourání, vrtání, šroubování, vše pro řezací, brousící a leštící techniku a hadice, hubice, nástavce Možnost dopravy zapůjčeného zboží.

Web: www.dknv.cz

Další související informace

CCBCAR - autopůjčovna

autopůjčovna Praha, autopůjčovna Brno, půjčovna au – Ccbcar patří do skupiny CCB Group, a.s., což je jedna z předních poskytovatelů služeb v oblastech: autopůjčovna, finanční, operativní full servis leasing a prodej vozidel všech kategorií a značek v České Republice.

raft-brno

brno, raft, půjčovna – Půjčovna raftů a organizace výletů na brněnských řekách (Svratka a Svitava). Nabízíme několik typů výletů s různou kilometráží a obtížností. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Rafty je možné zapůjčit i na jiné řeky.

Půjčovna strojů Lysice

Půjčovna strojů, půjčovna nářadí – Půjčovna nářadí, stavební a zahradní mechanizace Lysice. Půjčíme vám Vám čerpadla, motorové elektrocentrály, vybrační válce a pěchy, hutnící techniku, hutnící techniku, drobné stavební stroje, skladové kontejnery a dopravní prostředky.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.