+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna Ostrava

Klíčová slova: půjčovna, Ostrava, Husqvarna, elektrocentrály,

E-mail: stana@stana.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2011

Popis: Prodej, servis a pronájem stavebních strojů a mechanizace v Ostravě. Autorizovaný servis Wacker, Husqvarna stavební stroje, Bomag, Medved,Kohler , Subaru. Broušení a frézování betonu, asfaltu strojem Schwamborn OMF 250. Vrtání a řezání betonu, kamene.

Web: www.stana.cz

Další související informace

Půjčovna Kolín CZ

půjčovna, nářadí, Kolín, nástroje, přístroje – Půjčovna nářadí Kolín CZ - NONSTOP LINKA 608 545 416, 722 218 897. Půjčujeme nářadí a zahradní techniku. Velký sortiment elektrického a benzín ového nářadí - bourací kladiva, vrtačky, brusky, pily, svářečky, čerpadla, elektrocentrály, kompresory a mnohé další.

Pronájem jeřábů Praha

autojeřáby,Praha,zemní,práce,výkopové. – Firma zajišťuje pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce pro jednotlivé akce, pronájem zemních strojů včetně kompletního dodání stavebních zemních prací, autodopravu a demolici objektů.

Půjčovna, pronájem plošin

půjčovna plošin, pronájem plošin, montážní plošiny – ED Plošiny s.r.o. je půjčovna montážních plošin, které zajistí veškeré výškové práce v rozmezí 10 - 30 m. Vlastní plošiny značky Denka lift, Nyftylift a Compact. Pronajímá vysokozdvižné plošiny na 1 hodinu až na několik měsíců a v případě poruchy zajistí náhradní stroj. Nabízí obhlídku pracoviště a dopravu plošiny zdarma.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.