+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Půjčovna pískovačky,nářadí,pronájem,zapůjčení.

Klíčová slova: pískovačky,tryskače,půjčovna,nářadí,renovace

E-mail: webmaster@pujcovna-naradi-piskovacky.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Jsme půjčovna pískovaček a nářadí vhodného ke kompletnímu tryskání, čištění a renovaci. Půjčujeme pískovačky a tryskače různých typů. Zapůjčíme i kompresory, ochranné pomůcky a příslušenství. Dodáváme i tryskací materiál – abrazivo.

Web: www.pujcovna-naradi-piskovacky.cz/

Další související informace

Tydra půjčovna lodí Morav

půjčovna,lodě,Morava,raft,Tydra,kánoe,školní výlet – Půjčovna lodí na Moravě. Školní výlety na raftech. Výlety na raftech.Dovolená na vodě.Vodácké kurzy.Vodácké kurzy na řekách Salza,Soča,Mur. Výroba a prodej kánoe TYDRA. Výuka eskymování a jízdy na kajaku.

Izolace.NET - tepelné izo

Tepelné izolace, izolační, minerální vaty, vlny. – Tepelné izolace a hydroizolace na internetovém portálu Izolace.net . Výběr izolací - tepelné izolace z minerální vaty, polystyren. Výběr izolací - hydroizolační materiály. Tepelné izolace jsou dodávány po celé ČR.

Požičovňa náradia, lešeni

Požičovňa náradia, lešenie, prenájom lešenia – Nemusíte vlastniť všetko, čo potrebujete pre stavebné a záhradné práce. Požičovne v Slovenskej republike Vám ponúknu náradie, lešenia, rebríky, stavebná a záhradná mechanizáciu. Vaša prácu s profesionálnou technikou, pri nízkych nákladoch zvýši Vaše zisky. Získate viac práce a budete o krok pred Vašou konkurenciou.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.