+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skákací boty Poweriser

Klíčová slova: sport,adrenalin,zábava,skákací boty,zážitek,dárek

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Prodej a půjčovna skákacích bot. Vyzkoušejte adrenalinový zážitek. Můžete běhat až 30 km/hod, skákat 2 m vysoko a 3 m daleko. Posuňte své hranice a poznejte nové přátele. Netroufáte si? Darujte zažitek na skákacích botách.Nízké ceny!

Web: www.poweriser-pardubicko.cz/

Další související informace

Skákací Boty Poweriser

skákací boty, půjčovna,praha, liberec, poweriser – Půjčovna skákacích bot Poweriser v Praze a Liberci. Dárkové poukazy na lekce s instruktorem pro jednotlivce i velké skupiny. Lektor vás naučí základy powerbockingu a k vidění budou dokonce i salta na skákacích botách.

Lešení

lešení, půjčovna lešení, pronájem lešení – Plánujete zateplovat fasádu obytného domu, stavbu domu, rekonstrukci, malířské práce a památkářské práce, opravy a údržbu v průmyslovém objektu. Hledáte lešení a způsob, jak ušetřit náklady v rámci Vašeho projektu?

Richard Ladislav

party stany,stany,půjčovny,pronájem – Půjčovna a pronájem párty stanů,podlah,pivních setů,stolů,židlí,vytápění,osvětlení a ozvučení.Catering.Realizace firemních,sportovních a kulturních akcí,výstavy,veletrhy,svatby a módní přehlídky.Prodej párty stanů š.8 - 50m,AL stanových konstrukčních profilů a PVC lakovaných textilií.

Načítání trvalo 0.0723 sekund.