+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snep, půjčovna a profesi

Klíčová slova: lešení, půjčovna, půjčovna lešení, fasádní lešení,

E-mail: info@snep.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Profesionální dodávky rámových, fasádních, trubkových, pojízdných a jiných typů lešení, rychle a bezpečně po celé České Republice… Služby v oboru stavebnictví, řemeslných prací a služeb, pronájmu stavební techniky.

Web: www.snep.cz

Další související informace

Skákací Boty Poweriser

skákací boty, půjčovna,praha, liberec, poweriser – Půjčovna skákacích bot Poweriser v Praze a Liberci. Dárkové poukazy na lekce s instruktorem pro jednotlivce i velké skupiny. Lektor vás naučí základy powerbockingu a k vidění budou dokonce i salta na skákacích botách.

Požičovňa náradia, lešeni

Požičovňa náradia, lešenie, prenájom lešenia – Nemusíte vlastniť všetko, čo potrebujete pre stavebné a záhradné práce. Požičovne v Slovenskej republike Vám ponúknu náradie, lešenia, rebríky, stavebná a záhradná mechanizáciu. Vaša prácu s profesionálnou technikou, pri nízkych nákladoch zvýši Vaše zisky. Získate viac práce a budete o krok pred Vašou konkurenciou.

Party-S-Production

Párty stany, párty stan, party stany, party stan. – Párty stany. Pronájem párty stanů. Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme stany, party stany, stanové haly, mobilní haly, montované haly, montované sklady, velkokapacitní stany, VIP stany, cateringové stany a pagody. Nabízíme služby - pronajímáme party stany a jejich příslušenství, montážní práce v oboru párty stanů, zajišťujeme společenské akce na klíč a nabízíme party servis.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.