+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snep, půjčovna a profesi

Klíčová slova: lešení, půjčovna, půjčovna lešení, fasádní lešení,

E-mail: info@snep.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Profesionální dodávky rámových, fasádních, trubkových, pojízdných a jiných typů lešení, rychle a bezpečně po celé České Republice… Služby v oboru stavebnictví, řemeslných prací a služeb, pronájmu stavební techniky.

Web: www.snep.cz

Další související informace

Odvlhčovače vzduchu.cz

odvlhčovač, odvlhčovače, půjčovna, Liberec – Vysoká vlhkost ničí majetek i zdraví. Přispívá ke vzniku plísní, množení roztočů, může vést k zánětům kloubů či astmatu. Ničí nábytek, tapety a může zrychlit stárnutí dřevěných a kovových konstrukcí stavby. Odvlhčovač vzduchu snižuje vlhkost vzduchu. Voda obsažená ve vzduchu kondenzuje při kontaktu vlhkosti s chladným povrchem odvlhčovače. Vysrážená voda se přivádí do nádrže a suchý vzduch se vrací zpět do místnosti.

Skákací Boty Poweriser

skákací boty, půjčovna,praha, liberec, poweriser – Půjčovna skákacích bot Poweriser v Praze a Liberci. Dárkové poukazy na lekce s instruktorem pro jednotlivce i velké skupiny. Lektor vás naučí základy powerbockingu a k vidění budou dokonce i salta na skákacích botách.

Lešení Nelostav

lešení – Společnost Nelostav nabízí pronájem kvalitních a spolehlivých lešení, a to jak rámová a trubková lešení tak i hliníkové pojízdné lešení Layher, pojízdné výtahy Geda, stavební věže, shozy suti. Provozujeme bazar použitého lešení.

Načítání trvalo 0.0515 sekund.