+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební salon CARMEN

Klíčová slova: Svatební šaty, plesové šaty, panké obleky,doplňky

E-mail: carmen@salon-carmen.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2008

Popis: Zapůjčení svatebních, plesových a dětských šatů, pánských a chlapeckých obleků, svatebních doplňků:svatební boty dámské, rukavice, kožešinové kabátky a pelerínky, pompadůrky, závoje, ozdoby do vlasů, klobouky, podvazky, bižuterie. Dále zajistíme dalšíc služeby související se svatbou.

Web: www.salon-carmen.cz

Další související informace

Agentúra Giovanna

svatba, svatební šaty, nevěsta, svatební oblek – Svadobný salón Bratislava - Agentúra Giovanna poskytuje tieto služby: - svadobné šaty svetových značiek a rôznych veľkostí - spoločenské a plesové šaty -šaty na 1.sv. prijímanie, -svadobné obleky, košele, viazanky, kravaty, vesty -závoje, kabelky, bolerká, kožušteky - bižutéria, servítky, sviečky, organza -svadobné pierka, poháre…

půjčovna dodávek Praha 8

půjčovna užitkové vozy - dodávky do 3,5 t. – Auto půjčovna užitkové vozy (dodávky)Naše autopůjčovna vám nabízí hned několik konkurenčních výhod. Provozní doba od 9 do 22 hodin každý den, včetně víkendů a svátků. Při převzetí a odevzdání v těchto dnech neplatíte žádný příplatek. Vozidla lze přistavit a odevzdat na tuto adresu: Praha 8 Lyčkovo nam. 482/3.Všechny naše automobily jsou ve výborném technickém stavu, kompletně pojištěné a to znamená, že půjčený automobil můžete začít ihned bez jakéhokoliv omezení využívat. Teď už je jen na Vás, který z našich automobilů si pronajmete a necháte ho pro Vás vydělávat.

Načítání trvalo 0.1539 sekund.