+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební salon CARMEN

Klíčová slova: Svatební šaty, plesové šaty, panké obleky,doplňky

E-mail: carmen@salon-carmen.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2008

Popis: Zapůjčení svatebních, plesových a dětských šatů, pánských a chlapeckých obleků, svatebních doplňků:svatební boty dámské, rukavice, kožešinové kabátky a pelerínky, pompadůrky, závoje, ozdoby do vlasů, klobouky, podvazky, bižuterie. Dále zajistíme dalšíc služeby související se svatbou.

Web: www.salon-carmen.cz

Další související informace

ADINA-SVATEBNÍ CENTRUM

svatební šaty, společenské šaty, – Nejkrásnější svatební šaty k prodeji i k zapůjčení. Společenské šaty a pánské obleky ve velikém výběru stylů a velikostí.Svatební oznámení, snubní prsteny, šaty pro družičky a mládence. Kompletní svatební servis.

Svatební šaty Nevěsta - S

svatební šaty, společenské šaty, svatební šaty Pra – Dva svatební salony v Praze prodávají i půjčují svatební i společenské šaty pro ženy i muže. Snadná dostupnost autem i MHD. Příjemné prostředí a prostorné kabinky zaručující soukromí, kde si svatební nebo společenské šaty můžete vyzkoušet.

vysokozdvižné vozíky Lima

vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, pracov – Prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Prodáváme náhradní díly, baterie, pneumatiky včetně přelisování, nosné vidle a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.