+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební šaty Della Sposa

Klíčová slova: svatební šaty,svatební salon,společenské šaty

E-mail: info@atelierdellasposa.com

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: Svatební salon Della Sposa nabízí exklusivní a originální svatební šaty návrhářky Zoryany Stekhnovych různých kolekcí! Zoryana Stekhnovych je úspěšná módní návrhářka. Dále nabízíme společenské i plesové šaty v širokém a rozmanitém sortimentu a ve všech velikostech.

Web: www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz

Další související informace

Svatební salon CARMEN

Svatební šaty, plesové šaty, panké obleky,doplňky – Zapůjčení svatebních, plesových a dětských šatů, pánských a chlapeckých obleků, svatebních doplňků:svatební boty dámské, rukavice, kožešinové kabátky a pelerínky, pompadůrky, závoje, ozdoby do vlasů, klobouky, podvazky, bižuterie. Dále zajistíme dalšíc služeby související se svatbou.

Společenské šaty

Společenské šaty,pánské obleky – Již 14. rokem se naše firma úspěšně stará o to, aby jste byly nejkrásnějšími nevěstami, ale také aby jste zazářily na plesech, firemních akcích, rautech či jiných společenských událostech. Společenské šaty u nás můžete zakoupit nebo vypůjčit.

Požičovňa náradia, lešeni

Požičovňa náradia, lešenie, prenájom lešenia – Nemusíte vlastniť všetko, čo potrebujete pre stavebné a záhradné práce. Požičovne v Slovenskej republike Vám ponúknu náradie, lešenia, rebríky, stavebná a záhradná mechanizáciu. Vaša prácu s profesionálnou technikou, pri nízkych nákladoch zvýši Vaše zisky. Získate viac práce a budete o krok pred Vašou konkurenciou.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.