+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výškové práce Plzeň - Ing

Klíčová slova: Práce ve výškách, Práce ve výškách Plzeň, Výškové

E-mail: info@vyskovepracezizka.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Jsme specialisté na výškové práce. Nejen v regionu Plzeň a Plzeňský kraj pro vás uděláme jakékoliv výškové práce. Výškové práce zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku. Půjčujeme také lešení. Naše půjčovna lešení má v nabídce aluminiové lešení, pojízdné věže a závěsné lešení

Web: www.vyskovepracezizka.cz/

Další související informace

Práce ve výškách.

práce ve výškách, rizikové práce – Práce ve výškách a kácení. Práce ve výškách a sběr. Soupravy práce výškách. Bezpečnost práce ve výškách. Co je to práce ve výškách? Varianty práce ve výškách? Kdy uplatnit tyto metody práce ve výškách? Práce ve výškách při rizikovém kácení stromů. Práce ve výškách při sběru semen lesních stromů.

Výškové práce, opravy střech - René Frydrych Plzeň

výškové práce Plzeň, práce ve výškách Plzeň – Výškové práce provádíme za pomocí horolezecké zpřístupňovací techniky, zejména práce zednické, pokrývačské, klempířské a natěračské v Plzni a okolí. Provádíme opravy a čištění okapů, opravy střech a komínů, montáže zábran proti holubům, mytí oken a světlíků. Návrh realizace navrhneme zdarma.

Restaurace Bowling Rakovec ve Vratimově

Restaurace Bowling Rakovec,ubytování ve – Penzion se stylovou restaurací a bowlingem situovaný 12km od Ostravy na kraji lesa v krásném prostředí. Přímo v penzionu infrasauna, masáže, vyhřívaná zahrádka, petang, ohniště, dětské hřiště. Vedle penzionu se nachází tenisové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal i volejbal. Přímo od penzionu je možno podnikat cyklistické výpravy, v zimě je možno vyjet z penzionu přímo na běžkách. Divadla, kina i Stodolní ulice v Ostravě se nachází ve vzdálenosti 12km.

Načítání trvalo 4.0053 sekund.