+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výškové práce Plzeň - Ing

Klíčová slova: Práce ve výškách, Práce ve výškách Plzeň, Výškové

E-mail: info@vyskovepracezizka.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Jsme specialisté na výškové práce. Nejen v regionu Plzeň a Plzeňský kraj pro vás uděláme jakékoliv výškové práce. Výškové práce zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku. Půjčujeme také lešení. Naše půjčovna lešení má v nabídce aluminiové lešení, pojízdné věže a závěsné lešení

Web: www.vyskovepracezizka.cz/

Další související informace

Výškové práce ARANEUSS, práce ve výškách

výškové práce,práce ve výškách, – Výškové práce ARANEUSS, práce ve výškách. Dilatační spáry, izolace panelových spár, fasády, opravy fasád, rekonstrukce fasád, nátěry fasád, ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, výškové mytí oken, montáže hromosvodů, rizikové kácení stromů. Výškové práce ARANEUSS, práce ve výškách. Dilatační spáry, izolace panelových spár, fasády, opravy fasád, rekonstrukce fasád, nátěry fasád, ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, výškové mytí oken, montáže hromosvodů, rizikové kácení stromů.

Lezeská výstroj.

výškové práce,OOPP,práce ve výškách,postroje,BOZP, – Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

Hotel Domovina ve Špindlerově Mlýně

Hotel Domovina,ubytování ve Špindlerově – Hotel Domovina se nachází ve Špindlerově Mlýně, přesně uprostřed mezi Svatým Petrem a Medvědínem.Nabízí ubytování v 11 moderně vybavených pokojích. V hotelu Domovina ve Špindlerově Mlýně jsou 3 dvojlůžkové pokoje, 7 třílůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový apartmán. Na všechny pokoje je možné přidat přistýlku. Pokoje hotelu Domovina ve Špindlerově Mlýně jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, televizí se satelitními stanicemi a WIFI připojením na internet. Domácí mazlíčci jsou vítáni. V restauraci hotelu můžete vychutnat speciality české kuchyně včetně zahraničních specialit.

Načítání trvalo 3.6814 sekund.