+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

vysokozdvižné vozíky Lima

Klíčová slova: vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, pracov

E-mail: lima-t@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Prodáváme náhradní díly, baterie, pneumatiky včetně přelisování, nosné vidle a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Web: www.limat-vysokozdvizne-voziky.cz

Další související informace

Motorové pily

Motorové pily, zahradní technika, sekačka, zahradn – Prodej a servis a zahradní techniky a příslušenství. Prodáváme sekačky, zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, robotické sekačky, a další výrobky včetně příslušenství a spotřebního materiálu.

Stavební stroje JCB

JCB, stavební stroje, manipulační technika, staveb – Web Manipulační technika je věnovaný strojům z produkce anglické firmy JCB. Najdete zde infromace o společnosti, nabídku stavebních stroju JCB včetně technických detailů, fotofalerii a v neposlední řadě i info o Klubu strojníků JCB.

VYVOND, s.r.o.

manipulačná technika, paletovacie vozíky, vysokozd – Predaj manipulačnej techniky, paletovacie vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky, akumulátorové vozíky, gurtne, viazacia technika, 4x4 offroad, navijáky, prídavné svetlomety, 4x4 pneumatiky, VYVOND.s.r.o.

Načítání trvalo 0.0778 sekund.