+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

vysokozdvižné vozíky Lima

Klíčová slova: vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, pracov

E-mail: lima-t@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Prodáváme náhradní díly, baterie, pneumatiky včetně přelisování, nosné vidle a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Web: www.limat-vysokozdvizne-voziky.cz

Další související informace

Vysokozdvižné vozíky a Re

Vysokozdvižné vozíky, Regálové systémy – Imh Group - Prodej regálových systémů a vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky značek OM a HC. Nabízíme širokou nabídku vysokozdvižných vozíků a regálových systémů, např.: policové regály, paletové regály, konzolové regály a regálové systémy.

Akorda Shop

meteostanice, satelitní technika, skylink, cslink, – Internetový obchod, který nabízí vodovodní baterie, vany, měřící přístroje, satelitní techniku, elektrospotřebiče, led žárovky a úsporné žárovky, diktafony, bezpečnostní systému, audio vrátné systémy.

Vysokozdvižné vozíky

vzv, desta, vysokozdvižné vozíky, vozík – Vysokozdvižné vozíky Desta. Bazar VZV, jednotlivé typové řady vysokozdvižných vozíků představujeme ve video prohlídkách. Opravy a servis VZV po celé České republice. Garantujeme záruku 24 měsíců. Dodováme náhradní desta díly, originální i bazarové.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.