+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

vysokozdvižné vozíky Lima

Klíčová slova: vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, pracov

E-mail: lima-t@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků. Prodáváme náhradní díly, baterie, pneumatiky včetně přelisování, nosné vidle a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

Web: www.limat-vysokozdvizne-voziky.cz

Další související informace

Agmeco lt

zdravotnická technika, invalidní vozíky, chodítka – Široký výběr zdravotnické techniky se specializací na fixační pomůcky při ozařování, pomůcky zdravotnické techniky, polyesterové náhrady až po spotřební a trvalé nástroje denního použití ve zdravotnických zařízeních.

Vysokozdvižné vozíky Dest

vysokozdvižné vozíky, desta, vzv – Sháníte manipulační techniku - vysokozdvižný vozík Desta? Prohlédněte si webovou prezentaci firmy Rosservis působící na trhu více jak 18 let. Prodáváme repasované vysokozdvižné vozíky Desta, provádíme generální opravy VZV,... Záruka 24 měsíců.

Vysokozdvižné vozíky a Re

Vysokozdvižné vozíky, Regálové systémy – Imh Group - Prodej regálových systémů a vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky značek OM a HC. Nabízíme širokou nabídku vysokozdvižných vozíků a regálových systémů, např.: policové regály, paletové regály, konzolové regály a regálové systémy.

Načítání trvalo 2.7821 sekund.