+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.ilikeebike.com

Klíčová slova: bicycle prague, bike hire, rent a bike, ebike

E-mail: ilikeebike@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: New attraction in Prague allowing You to discover all the noteworthy places, fast, in comfort and safely on electric bikes. We specialize our Tours to see the whole picture of Prague, not only city center and some of its landmarks but nature, populated parts and local places. Prague is full of cycle-paths and our electric bikes can cover up to 50km.It is not the kind of a trip with a group of people You have never seen before, so our Tour Guides can attend to You and Your closest friends only.It is that simple and starting at 30 Euros.

Web: www.ilikeebike.com

Další související informace

Svět pohody a odpočinku

Hawaj svět pohody a odpočinku – Internetový obchod,nabízející bazény, trampolíny, party stany, nafukovací čluny, elektromotory značky Watersnake,nafukovací postele,koloběžky a houpačky.Vše skladem. Vyberte si z bohaté nabídky. Dobírkou kamkoliv po ČR.

Odvoz odpadu

Odvoz odpadu, odvoz suti,odvoz odpadu a suti Praha – Odvoz odpadu, suti Praha a okolí, kontejnerová přeprava.

Pension a ubytovna Chmelnice v Praze

Pension a ubytovna Chmelnice,ubytování v – Penzion a ubytovna Chmelnice v Praze disponuje dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji.Některé pokoje penzionu Chmelnice v Praze mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Většina dvou a třílůžkových pokojů je ovšem spojena do jedné buňky se společnou , kuchyňkou a sociálním zázemím. Za poplatek si návštěvníci mohou připojit vlastní televizor, rádio nebo počítač.

Načítání trvalo 0.0947 sekund.