+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RD na klíč rekonstrukce

Klíčová slova: výstavba na klíč, rekonstrukce, bytová jádra

E-mail: info@stavitelstvi-pavluk.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč, půdní nástavby a vestavby, zateplování budov, zámková dlažba a ploty. Kompletní realizace střech a bytových jader, suchá výstavba. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Web: stavitelstvi-pavluk.cz/

Další související informace

Ploty na klíč

ploty na klíč, ploty a oplocení domu a zahrad – Ploty na klíč, oplocení pozemku, domu a zahrad, mříže. Stavební a zakázkové zámečnictví, opravy kontejnerů malé a střední velikosti. Práškové lakování, pískování, povrchové úpravy kovu.

Fotovoltaika, solární pan

Ploty na klíč, ploty, oplocení – Naše společnost se zaměřuje na stavbu fotovotaiky a to na pole i na střechy a kompletním sortimentem oplocení. Naše společnost se zaměřuje na stavbu fotovotaiky a to na pole i na střechy a kompletním sortimentem oplocení.

Stavíme bungalovy na klíč

bungalovy na klíč, domy na klíč, projekty domů – Naší hlavní ​činností je prodej projektové dokumentace a výstavba rodinných domů na klíč , se specializací na bungalovy. Stavby rodinných domů na klíč realizujeme klasickou zděnou metodou z keramických cihel, případně pórobetonu.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.