+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RD na klíč rekonstrukce

Klíčová slova: výstavba na klíč, rekonstrukce, bytová jádra

E-mail: info@stavitelstvi-pavluk.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč, půdní nástavby a vestavby, zateplování budov, zámková dlažba a ploty. Kompletní realizace střech a bytových jader, suchá výstavba. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Web: stavitelstvi-pavluk.cz/

Další související informace

Asting pasivní domy

pasivní domy na klíč, nízkoenergetické domy na klíč – Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout realizaci staveb na klíč i výstavbu dle individuálních projektů se specializací na nízkoenergetické a pasivní domy na klíč. Naše stavební firma pro Vás provede jak výstavbu hrubé stavby pasivního domu, tak výstavbu pasivního domu na klíč. Cenovou nabídku na váš pasivní dům zpracujeme dle projektové dokumentace zdarma.

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

Nízkoenergetické a pasivní domy

dřevostavby, dřevostavby na klíč, nízkoenergetické – Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. U návrhu stavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníku vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz. Stavba na klíč. - Přenechte všechny vaše starosti kolem bydlení na nás. Taurushaus je specialistou na nízkoenergetické domy, projekci rodinných domů a úsporu energií. Věřte odborníkům, kteří odvádí kvalitně svou práci a starají se o vaše spokojené bydlení.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.