+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RD na klíč rekonstrukce

Klíčová slova: výstavba na klíč, rekonstrukce, bytová jádra

E-mail: info@stavitelstvi-pavluk.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč, půdní nástavby a vestavby, zateplování budov, zámková dlažba a ploty. Kompletní realizace střech a bytových jader, suchá výstavba. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

Web: stavitelstvi-pavluk.cz/

Další související informace

RAFPRO s.r.o.

Novostavby i rekonstrukce, Bytová výstavba – Vysoká profesionalita, spolehlivost, dynamická přizpůsobivost, spokojenost klienta a porozumění jeho přáním, to jsou hlavní cíle naší společnosti. Naším přednostním zájmem je rozvoj úsporných technologií, nových ekologických materiálů, vyznáme se v dotacích. To vše je základem dlouhodobých úspor u klientů i šetření životního prostředí. Věnujeme se poradenství v oblasti trendů a architektury. Bytový design, který vytváříme, vždy šijeme na míru zákazníkům. Zákazníkovi vyhotovíme kompletní projektovou dokumentaci se všemi souvisejícími profesemi, vyřízením stavebního povolení. Nabízíme pomoc s výběrem dodavatele a následně zajištění autorského a technického dozoru stavby.

Samolepící dekorace na zeď

samolepící dekorace na zeď, bytová dekorace – Samolepící dekorace na zeď jsou novým trendy doplňkem jakékoliv stěny Vaše domu či bytu. Vytváříme pro Vás ojedinělé a moderní designy samolepek a dekorací na zeď. Jedinečný přístup k zákazníkovi, mnoho variant barev, velikostí, ale i vlastních motivů lze jedině na www.samolepicidekorace.cz

Nízkoenergetické a pasivní domy

dřevostavby, dřevostavby na klíč, nízkoenergetické – Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. U návrhu stavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníku vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz. Stavba na klíč. - Přenechte všechny vaše starosti kolem bydlení na nás. Taurushaus je specialistou na nízkoenergetické domy, projekci rodinných domů a úsporu energií. Věřte odborníkům, kteří odvádí kvalitně svou práci a starají se o vaše spokojené bydlení.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.