+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Realint - podlahy a dveře

Klíčová slova: podlahy, dveře

E-mail: bohunek.j@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2012

Popis: Zabýváme se prodejem, montáží a renovací dřevěných podlah všech typů. Nabízíme široký sortiment nejlepších značek. V naší nabídce naleznete také prodej a montáž dveří a kování pro váš dům nebo byt - realint

Web: www.realint.eu

Další související informace

Aba podlahy

podlahy, parkety, pvc, koberce – Pokládka a prodej podlah - Laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, klasické a exotické parkety, pvc, vinil, marmoleum, koberce, korek. Vyrovnání podkladu, měření vlhkosti betonových a anhydritových podlah. Renovace parket.

Plastové palubky, shrnovací dveře

plastové palubky, shrnovací dveře – Vyrábíme a prodáváme plastové obklady, neboli plastové palubky, které jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů a podhledů. Nabízíme také shrnovací dveře, které slouží k rozdělení prostoru v interiéru především tam, kde není prostor pro otevírání klasických dveří.

Zámečnictví

zámečnictví,kovovýroba,protipožární dveře – Nabízíme kompletní služby v oblasti kovovýroby a zámečnictví. Zhotovíme pro Vás protipožární ocelové dveře, zastřešíme lodžie i balkony a nabízíme mnoho dalšího.Stačí poslat poptávku a vyjdeme Vám vstříc s vypracovanou nabídkou.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.