+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reality Chorvatsko

Klíčová slova: Reality Chorvatsko

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Reality Chorvatsko: široká škála nemovitostí - pozemky počínaje, přes apartmány a byty, domy, vily a apartmánové objekty, hotely a penziony, restaurace, obchodní prostory ….. Reality v Chorvatsku, 500 různých položek, které se průběžně obměňují a doplňují. Valnou většinu tj. zhruba 95% těchto realit dostáváme přímo od vlastníků, zbytek jsou nemovitosti, získané do nabídky díky partnerským firmám nebo jednotlivcům.

Web: chorvatsko-reality.blgz.cz/index.html

Další související informace

Reality v ČR

realitní kanceláře, reality Praha, reality Brno – Realitní portál Reality-inzert.cz slučuje inzerci realit z celé České republiky. Najdete u nás širokou nabídku realit (Praha, Brno, Plzeň, …) od různých realitních kanceláří. Pokud hledáte byt, dům nebo pozemek, u nás si určitě vyberete!

AH reality finance

AH reality finance – Společnost AH reality finance vám pomůže rychle a za minimum času k vašemu novému vysněnému bydlení. Rovněž vám poradíme s nejvýhodnějším financováním. Společnost AH reality finance vám pomůže rychle a za minimum času k vašemu novému vysněnému bydlení. Rovněž vám poradíme s nejvýhodnějším financováním.

Nemovitosti v zahraničí

Nemovitosti zahraničí, reality zahraničí – Specializovaná realitní kancelář Alexandria Real zprostředkuje kompletní služby, které souvisejí nákupem nemovitosti v zahraničí. Pomůžeme vám s výběrem reality v Chorvatsku, Bulharsku, Řecku, Španělsku, Rakousku i reality na Floridě. Zařídíme veškeré formality, které předcházejí nákupu zahraniční nemovitosti a rovněž můžeme zajistit firmu pro správu nebo pronájem zahraniční reality. Vaše vila u moře, byt na pobřeží nebo apartmán na horách v zahraničí čekají na stránkách www.alexandriareal.cz.

Načítání trvalo 1.9093 sekund.