+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reality Chorvatsko

Klíčová slova: Reality Chorvatsko

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Reality Chorvatsko: široká škála nemovitostí - pozemky počínaje, přes apartmány a byty, domy, vily a apartmánové objekty, hotely a penziony, restaurace, obchodní prostory ….. Reality v Chorvatsku, 500 různých položek, které se průběžně obměňují a doplňují. Valnou většinu tj. zhruba 95% těchto realit dostáváme přímo od vlastníků, zbytek jsou nemovitosti, získané do nabídky díky partnerským firmám nebo jednotlivcům.

Web: chorvatsko-reality.blgz.cz/index.html

Další související informace

REALITY JIŽNÍ MORAVA

reality Brno, realitní kanceláře Brno, byty Brno, – Nabízíme prodej bytů v Brně a okolí: byty všech velikostí 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk. Přijďte si vybrat od nás. Detailní nabídku najdete na našem jihomoravském inzertním reailtním serveru www.REALITY-JIZNIMORAVA.cz.

Reality Brno

Reality Brno, reality Brno-venkov – Server Reality Brno je serverem zaměřený na reality v Brně a okolí provozovaný realitním makléřem Ing. Vladimírem Veselským. Obsahuje nabídky realit k prodeji a pronájmu a aktuální články a informace o trhu realit v Brně a okolí.

Výměna bytů Brno

výměna bytů, reality Brno, byty Brno,prodej bytů – Realitní kancelář Jelínková zajišťuje výměny obecních a nájemních bytů. Dále zajišťuje zprostředkování prodeje nemovitostí. Zajištění znaleckých posudků, vyhotovení geometrických plánů v Brně a okolí.

Načítání trvalo 0.1129 sekund.