+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Redx-stany.cz : stany

Klíčová slova: party stany, zahradní stany, nůžkové stany, altány

E-mail: rokosky.syta@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2010

Popis: Prodej kvalitních nůžkových a party stanů, rozkládací nábytek, altány a široká nabídka příslušenství, možnost reklamního potisku a kompletní sortiment náhradních dílů. Použití – zahradní stany, prodejní stánky, catering… Provozujeme půjčovnu stanů.

Web: www.redx-stany.cz/

Další související informace

Spytar.cz plachty, sítě

nůžkové stany, altány, stánky, stínící sítě – V e-shopu Spytar.cz firmy Marek Mikel s.r.o. naleznete širokou nabídku nůžkových stanů, prodejních stánků a dalších plachtových přístřešků. Nabízíme rovněž fólie na zakrytí bazénů nebo stínící sítě na plot. Pro stavaře dodáváme armovací sítě a perlinku. K péči o Vaše vozidla poslouží plachty na auto a plachty na motocykl.

Bytový textil

haly, párty stany, bytový textil – Firma SVITAP J.H.J. spol. s r.o. vyrábí a prodává téměř kompletní sortiment bytového textilu. Specializací jsou výrobky z mikrovlákna nebo samotné mikrovlákno jako metráž. Výrobky pro děti jsou opatřeny certifikáty. Kusový bytový textil – Svitap Divize IV Divize IV nabízí kompletní sortiment bytového textilu, kusového textilu i metráže

Kipa

Stany, Spacáky, Turistika, Fittnes, Karimatky, – Na našem webu si můžete vybrat zboží s oblasti Outdoor, Puzzle, hračky a sportovní vybavení. Zboží je vždy pečlivě prověřeno a nestanese že by jsme prodávali nekvalitní či poškozené. Vaše spokojenost s naším obchodem je pro nás prvořadá. Proto si můžete být jisti, že pro Vás uděláme vždy maximum! Přesně podle hesla společnosti Spokojený zákazník se stává stálým zákazníkem.

Načítání trvalo 0.0859 sekund.