+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Registr Firem

Klíčová slova: poptávka,poptávky,nabídky,nabídka,seznam,katalog

E-mail: podpora@registrfirem.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2008

Popis: Registr Firem - specializovaný katalog firem ze stavebnictví. Poptávkovy systém, poradna pro zákazníky. Hledáte spolehlivou realizační firmu nebo řemeslníka? Stavíte, rekonstruujete, zařizujete? Zadejte k nám svojí poptávku zdarma!

Web: www.registrfirem.eu

Další související informace

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0863 sekund.