+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce budov

Klíčová slova: rekonstrukce budov, zateplení budov, fasády

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2011

Popis: Stavební firma Čermák zahájila svou činnost v roce 2001. Působí zejména ve Středočeském kraji (Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Český Brod, Praha). Hlavní náplní jsou rekonstrukce budov, fasády, zateplení budov a montáž sádrokartonu včetně dodávky materiálu.

Web: www.stavbycermak.cz

Další související informace

Zateplení fasád, stavby,

Zateplení fasád, zateplování budov, plastová okna – Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

Zateplení fasád, zelená úsporám

zateplení fasád, zateplování fasád, rekonstrukce – Zateplení fasád a zateplení panelových domů. Opravy fasád, zateplování fasád, klempířské práce od firmy Lumikacz.cz. V nabídce také dodávka a montáž oken, rekonstrukce. Využití programu Zelená úsporám a nový panel.

TRASKO, a.s.

Trasko a.s., TZB, technická zařízení budov, inžený – TRASKO, a.s. je komplexním dodavatelem staveb v oblastech technická zařízení budov – zařízení na dodávky tepla, chlazení, plynu, vody a vzduchu, dopravní a inženýrské stavby – výstavba vodovodů, plynovodů, teplovodů, ČOV.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.