+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce budov

Klíčová slova: rekonstrukce budov, zateplení budov, fasády

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2011

Popis: Stavební firma Čermák zahájila svou činnost v roce 2001. Působí zejména ve Středočeském kraji (Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Český Brod, Praha). Hlavní náplní jsou rekonstrukce budov, fasády, zateplení budov a montáž sádrokartonu včetně dodávky materiálu.

Web: www.stavbycermak.cz

Další související informace

Zednické práce a nátěry

zateplení domu, rekonstrukce domu, nátěry fasád – Firma Strachota nabízí revitalizaci a zateplování rodinný i panelových domů a budov, zednické práce, malby, nátěry, rekonstrukce bytového jádra, dekorativní nástřiky, omítky a nátěry fasád. Provádíme jak exteriérové, tak interiérové úpravy dle přání zákazníků.

P.E.A.

průkaz budov, energetická kancelář, audit budov – Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce. Projektování elektrických zařízení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Petrovická energetická agentura zajišťuje energetické průkazy budov, energetické audity, energetické štítky budov. Zabývá se prodejem a montáží solárních panelů a fotovoltaických článků. V neposlední řadě pomůže s vyřízením programu Zelená úsporám.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.