+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce byt. jádra

Klíčová slova: rekonstrukce bytu Ostrava,rekonstrukce koupelen

E-mail: tomasfarek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Provádíme kompletní rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny, bytového jádra včetně vodo a elektroinstalace, omítky, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, montáž interiérových oblažkových zárubní, malby, nátěry, montáž sádrokartonu a veškeré zednické a obkladačské práce.

Web: www.rekonstrujeme.cz/

Další související informace

rekonstrukce koupelen

rekonstrukce koupelen – D?láme kvalitní rekonstrukce koupelen vše rychle, levn? a kvalitne. Mimo?ádní kvalita je naše krédo. 3D návrhy i na našem webu. FROSCH Design - Vaše pravá volba. Nezapome?te - naše koepelny jsou hezké, moderní a vprvot?ídní kvalit?.

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0752 sekund.