+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce bytů, bytových jader

Klíčová slova: rekonstrukce,bytu,na klíč, karlovy vary,sokolov,os

E-mail: hadostav@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Rekonstrukce bytu,bytových jader a veškeré řemeslnické práce spojené se stavebnictvím.Veškeré práce provádíme rychle, levně a kvalitně. Nabízíme svým zákazníkům kompletní servis, od nabídky realit, přes rekonstrukce, finanční poradenství, až po návrh designu interiérů.

Web: rekonstrukce-bytu.org/

Další související informace

Stavební práce

stavebni prace,obklady,dlazby,rekonstrukce – zabíváme se: Výstavba rodinných a řadových domů na klíč Rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů Zateplovací systémy pro stávající i nové stavební objekty Pokládka obkladů, dlažeb, zámková dlažba, plovoucí podlahy Malířské a natěračské práce Sádrokartonářské práce

Rekonstrukce bytů

rekonstrukce,bytů,koupelen,bytová jádra, j – Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a interiérů se specializací na panelové byty. Provádíme výstavbu bytových, kancelářských a obchodních prostor, projekční a inženýrskou činnost a vešké řemeslné práce.

Rekonstrukce objektů

stavební práce,rekonstrukce objektů,rekonstrukce – Máme dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcemi a údržbou prodejen, obchodních center a výrobních hal, bankovních poboček a restaurací. Naši zaměstnanci jsou proškoleni na provádění prací v hygienicky náročných provozech. Zajišťujeme kompletní záruční, pozáruční a havarijní servis.

Načítání trvalo 0.2242 sekund.