+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce domů

Klíčová slova: Rekonstrukce domů

E-mail: jirinovak888@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Pokud zrovna předěláváte dům nebo byt, požádejte o pomoc naši skvělou společnost, která se zaměřuje na rekonstrukce domů a bytů. Se vším vám ochotně pomůžeme. Pokud zrovna předěláváte dům nebo byt, požádejte o pomoc naši skvělou společnost, která se zaměřuje na rekonstrukce domů a bytů. Se vším vám ochotně pomůžeme.

Web: sspv-renova-ops.cz

Další související informace

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 5, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce koupelny Praha 5: rekonstrukce bytu, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně. Kompletní rekonstrukce koupelny na klíč, pokládka obkladů, instalatérské i zednické práce, zajištění likvidace odpadu.

Rekonštrukcia kuchyne

rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce kuchyně BA – Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce. Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy, sklepy a klenby z kamene, pokládání zámkové dlažby ... Práce provádíme v Bratislavě a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Načítání trvalo 1.7065 sekund.