+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce domů

Klíčová slova: Rekonstrukce domů

E-mail: jirinovak888@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Pokud zrovna předěláváte dům nebo byt, požádejte o pomoc naši skvělou společnost, která se zaměřuje na rekonstrukce domů a bytů. Se vším vám ochotně pomůžeme. Pokud zrovna předěláváte dům nebo byt, požádejte o pomoc naši skvělou společnost, která se zaměřuje na rekonstrukce domů a bytů. Se vším vám ochotně pomůžeme.

Web: sspv-renova-ops.cz

Další související informace

Střecha Profi v.o.s.

střechy jižní čechy, rekonstrukce střech – Firma Střecha Profi nabízí: -nové šikmé a ploché střechy -kompletní rekonstrukce střech s přípravou na půdní vestavby -opravy střech a údržbové práce na střechách (čištění okapů, nátěry plechových prvků apod.) -montáže střešních oken Spolehlivě provedeme nejen nejrůznější drobné opravy a údržbové práce, ale jsme schopni perfektně zajistit i naprosto komplexní dodávku, od likvidace odpadu z původní střechy přes dodávku potřebného materiálu až po úplnou rekonstrukci střechy. Jsme technicky velmi dobře vybaveni, máme k dispozici i žebříkový výtah. Pracujeme se střešními krytinami dostupnými na našem trhu, které také sami dodáváme. Používané střešní krytiny: Šikmé střechy -skládané tvrdé krytiny z tašek a vláknocementových šablon -plechové krytiny z šablon Ploché střechy -klasické živičné asfaltové pásy -modifikované asfalty -folie

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.