+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce interiéru

Klíčová slova: rekonstrukce interiéru Praha, rekonstrukce Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2011

Popis: Rekonstrukce interiéru Praha: rekonstrukce interiéru bytu, rekonstrukce interiéru. Rekonstrukce interiéru bytu, malování interiéru, zednické i instalatéřské práce, elektrikářské práce, pokládka podlahové krytiny.

Web: rekonstrukce-5.blgz.cz

Další související informace

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně, provedení práce tzv. na klíč obsahující zajištění materiálu, vlastní montáž, tlakové a revizní zkoušky. Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně na klíč včetně ( výměna stoupaček, topení, vodovodních trubek ).

Výtahy Praha

Výtahy Praha, Rekonstrukce výtahů Praha – Firma Výtahy Holý nabízí montáž, dodávku, modernizaci a servis osobních a nákladních výtahů. Nové výtahy dodáváme na klíč tedy s kompletním servisem. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.

Gynekologie Marjánka

gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog – Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Načítání trvalo 0.0550 sekund.