+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce interiéru

Klíčová slova: rekonstrukce interiéru Praha, rekonstrukce Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2011

Popis: Rekonstrukce interiéru Praha: rekonstrukce interiéru bytu, rekonstrukce interiéru. Rekonstrukce interiéru bytu, malování interiéru, zednické i instalatéřské práce, elektrikářské práce, pokládka podlahové krytiny.

Web: rekonstrukce-5.blgz.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha, rekonstrukce bytů Praha – Rekonstrukce bytu Praha: rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny a kuchyně. Kompletně rekonstrukce bytového jádra včetně koupelny i kuchyně, na místo dovezeme stavební materiál, zajistíme i odvoz suti. Rekonstrukce bytu Praha a okolí

Rekobyt Praha s. r. o.

rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce kuchyní – Zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytových jader v Praze, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytů. Nabízíme služby bytového architekta a vyhotovení návrhů ve 3D vizualizaci. Mnoholeté zkušenosti v oblasti řemeslných prací, vysoká odbornost.

Rekonstrukce jádra Praha,

Rekonstrukce jádra, rekonstrukce jádra Praha – Rekonstrukce bytu a kompletní poradenství o rekonstrukci bytu, Rekonstrukce jádra a kompletní poradenství o rekonstrukci jádra, kompletní stavební rozpočet na rekonstrukci jádra od A do Z, na rekonstrukci jádra stačí jen ručně nakreslit půdoris jádra a my už provedeme rekonstrukci jádra za vás.

Načítání trvalo 3.5146 sekund.