+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce interiérů

Klíčová slova: rekonstrukce interiéru,výroba kuchyně,bytové jádro

E-mail: info@famattes.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2014

Popis: Specializujeme se na kompletní rekonstrukce interiérů v bytech i domech, výrobu kuchyní na míru a rekonstrukce koupelen nebo bytových jáder. Patříme mezi významné firmy nabízející rekonstrukce interiérů na Severní Moravě.

Web: www.famattes.cz/

Další související informace

Rekonstrukce interiéru

rekonstrukce interiéru, sádrokartony, – Provádíme rekonstrukce interiérů se zaměřením na sádrokartonové konstrukce, včetně jejich profesionálního vymalování. Zajistíme kompletní rekonstrukci bytového jádra, včetně všech prací, které jsou zde potřeba jako elektřina, voda, odpad apod. Další specializací jsou plovoucí podlahy a to laminátové plovoucí podlahy, korkové a dřevěné plovoucí podlahy. Naše služby poskytujeme v okresu Blansko a v okolí Brna.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0941 sekund.