+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce interiérů

Klíčová slova: rekonstrukce interiéru,výroba kuchyně,bytové jádro

E-mail: info@famattes.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2014

Popis: Specializujeme se na kompletní rekonstrukce interiérů v bytech i domech, výrobu kuchyní na míru a rekonstrukce koupelen nebo bytových jáder. Patříme mezi významné firmy nabízející rekonstrukce interiérů na Severní Moravě.

Web: www.famattes.cz/

Další související informace

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Stavební firma Stamoplast

rekonstrukce,novostavba,bytové jádro,izolace, – Stavební firma STAMOPLAST provádí veškerou stavební činnost. Mezi naše služby patří rekonstrukce bytových jader, adaptace bytů, opravy balkonů, nové stavby domků, vodoinstalace, obklady a dlažby, izolace proti vodě, pokládku podlah.

Rekonštrukcie bytov

Bytové jadro, banská bystrica, rekonštrukcia – Ponúkame kompletnú rekonštrukciu bytových jadier vrátane dodávky sanity, keramiky, nábytku. Garantujeme konečnú cenu, začiatok a koniec prác. V cene je zahrnuté poradenstvo interiérového dizajnéra.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.