+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce jádra Praha,

Klíčová slova: Rekonstrukce jádra, rekonstrukce jádra Praha

E-mail: tj-rekonstrukce@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2013

Popis: Rekonstrukce bytu a kompletní poradenství o rekonstrukci bytu, Rekonstrukce jádra a kompletní poradenství o rekonstrukci jádra, kompletní stavební rozpočet na rekonstrukci jádra od A do Z, na rekonstrukci jádra stačí jen ručně nakreslit půdoris jádra a my už provedeme rekonstrukci jádra za vás.

Web: www.rekonstrukce-jadra-praha.eu

Další související informace

Rekonstrukce jádra

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce, jádro – Stránka zaměřená na rekonstrukce bytového jádra. Rekonstrukce bytových jader rozzáří jakýkoliv byt. Umakartové jádro při jeho rekonstrukci nahrazuje vyzdíváním za účelem snížení vlhkosti a zlepšení komfortu bydlení.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně, provedení práce tzv. na klíč obsahující zajištění materiálu, vlastní montáž, tlakové a revizní zkoušky. Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně na klíč včetně ( výměna stoupaček, topení, vodovodních trubek ).

Rekonstrukce interiéru

rekonstrukce interiéru Praha, rekonstrukce Praha – Rekonstrukce interiéru Praha: rekonstrukce interiéru bytu, rekonstrukce interiéru. Rekonstrukce interiéru bytu, malování interiéru, zednické i instalatéřské práce, elektrikářské práce, pokládka podlahové krytiny.

Načítání trvalo 3.1248 sekund.