+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce koupelny

Klíčová slova: Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

E-mail: screklama@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2012

Popis: Rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce terasy, rekonstrukce koupelny v panelovém bytě. Kompletní rekonstrukce koupelny i kuchyně včetně pokládky obkladů, elektroinstalace, vymalování, pokládky podlahové krytiny atd.. Vaše představy vám pomůžeme zrealizovat společně s naším architektem a to včetně projektu.

Web: koupelny-rekonstrukce.blgz.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.