+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce koupelny

Klíčová slova: Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

E-mail: screklama@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2012

Popis: Rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce terasy, rekonstrukce koupelny v panelovém bytě. Kompletní rekonstrukce koupelny i kuchyně včetně pokládky obkladů, elektroinstalace, vymalování, pokládky podlahové krytiny atd.. Vaše představy vám pomůžeme zrealizovat společně s naším architektem a to včetně projektu.

Web: koupelny-rekonstrukce.blgz.cz

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0720 sekund.