+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce kuchyně

Klíčová slova: Rekonstrukce kuchyně Praha, rekonstrukce kuchyně

E-mail: servisgapa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2011

Popis: Rekonstrukce kuchyně Praha: rekonstrukce kuchyně a celého bytu. Kompletní rekonstrukce kuchyně v panelovém bytě, voda a odpady, pokládka podlahové krytiny, vymalování a zabudování kuchyňské linky.

Web: rekonstrukcekuchyne.blgz.cz

Další související informace

Finance Obchod Reklama

Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce – Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru, kuchyně, rekonstrukce kuchyní – Vyrábíme kvalitní kuchyně na míru, kuchyňské linky. Rekonstrukce a realizace kuchyní. Vytvoříme 3D model Vaší kuchyně kde můžete libovolně kombinovat, dokud nebudete spokojený. Vyrábíme kvalitní kuchyně na míru, kuchyňské linky. Rekonstrukce a realizace kuchyní. Vytvoříme 3D model Vaší kuchyně kde můžete libovolně kombinovat, dokud nebudete spokojený.

Rekonštrukcia kuchyne

rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce kuchyně BA – Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce. Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy, sklepy a klenby z kamene, pokládání zámkové dlažby ... Práce provádíme v Bratislavě a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.