+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce Ostrava, Opa

Klíčová slova: Rekonstrukce Ostrava, Opava,

E-mail: arnostklos@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2013

Popis: Hledáte stavební firmu, která se postará o rekonstrukci vašeho domu či bytu rychle, kvalitně a zodpovědně? Chcete si postavit dům podle vašich představ, ale nevíte si rady? Neváhejte a kontaktujte Arnošta Klose rodinné domy Ostrava.

Web: arnost-klos.cz/

Další související informace

Výklad karet, masáže

relax studio ostrava, masáže, výklad karet – Relax Studio Ostrava, provádíme relaxační masáže lávovými kameny, baňkování, akupresurní terapie a poradenství o zelené stravě. Výklad budoucnosti z karet, pro Váš partnerský či milenecký vztah, pro Vaši práci, či řešení obchodních rozhodnutí.

Proč Ne?

zážitky, ostrava, havířov, zábava, certifikát – Chcete obdarovat své blízké nebo přátele netradičním dárkem? Netoužili jste sami někdy zažít něco neobvyklého? Udělejte radost sobě, svým blízkým, nebo přátelům a darujte nezapomenutelný zážitek na celý život. Pro někoho může být zážitkem let letadlem nebo balónem, pro jiného jízda rychlým a silným autem, někdo raději stráví příjemný den na farmě u koní či ve společnosti řezbáře. Nahlédněte do naší nabídky. Ta se neustále rozšiřuje, a to i díky vám, protože nás často inspirujete svými nápady. Oblastí naší působnosti je především region Ostravska.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně, provedení práce tzv. na klíč obsahující zajištění materiálu, vlastní montáž, tlakové a revizní zkoušky. Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně na klíč včetně ( výměna stoupaček, topení, vodovodních trubek ).

Načítání trvalo 0.0871 sekund.