+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce Praha

Klíčová slova: rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce Praha

E-mail: rekonstrukce.stavebnictvi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Nabízíme služby - stavební práce, řemeslné práce, rekonstrukce a další služby pro Prahu a okolí. Provádíme rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen a jiných objektů. Rekonstrukce zahrnuje samozřejmě i další činnosti jako jsou práce obkladačské (stavební obklady), dlažební práce (dlažby), malování pokojů, lakování dveří, vybourávání zděných příček, pokládání plovoucích podlah, sádrokarton, izolace, zateplování a další služby.

Web: www.obklady-rekonstrukce.cz/

Další související informace

Rekonstrukce

rekonstrukce bytového jádra – Provádíme rekonstrukce bytového jádra, bytů v panelových domech, dále pak rekonstrukce a výstavby koupelen. Naše firma je na trhu od r. 1997. Přinášíme Vám nejenom rekonstrukci bytového jádra, ale komplexní řešení rekonstrukce celého bytu na klíč.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Rekonstrukce panelových bytů

Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce panelové – Rekonstrukce panelových bytů, jádra. omluvíme se s vámi na podrobnostech přestavby, jaké máte požadavky. Veškeré písemnosti s úřady vyřídíme za vás. Navrhneme uspořádání bytu či koupelny a pomůžeme s výběrem obkladů a dlažby.

Načítání trvalo 0.1779 sekund.