+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce stoupaček

Klíčová slova: Rekonstrukce bytových domů, stoupačky, revize plyn

E-mail: info@elreko.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2010

Popis: Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.

Web: www.stoupacky.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytových jad

Rekonstrukce bytových jader – Rekonstrukce bytových jader pro vasi koupelnu.Zrenovujeme vasi starou koupelnu do nove luxusni podoby. Provadime rekonstrukce rychle a presne dle vasich pozadavku. Jsme na trhu uz nekolik let a mame cenne zkusenosti

PANELOPA - revitalizace

rekonstrukce panelových domů, revitalizace panelov – Zajišťujeme revitalizace a rekonstrukce panelových domů včetně financování a dotací. Nabízíme také energetický audit, projektovou dokumentaci, poradenství, kompl. dodávky staveb, plastová okna, zateplení fasády, rekonstrukce výtahů, regenerace balkónů a lodžií, hydroizolace a zateplení střech. Jsme držiteli certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Rebyja sro

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytových – Naše firma, jak již sám název napovídá, se zabývá rekonstrukcí bytových jader. Provádíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech a bytech. Obklady a dlažby, vodoinstalace a topenářství, elektroinstalace, zednické práce, bourací a vyklízecí práce, malířské práce. Také Vám dodáme a namontujeme veškerou sanitární techniku, dlažbu a obklady dle Vašeho výběru. Naše služby také zahrnují bezplatné konzultace a vypracování cenové nabídky.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.