+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce střechy

Klíčová slova: Rekonstrukce střechy Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2011

Popis: Rekonstrukce střechy Praha: rekonstrukce ploché střechy, rekonstrukce sedlové střechy, rekonstrukce šikmé střechy, rekonstrukce střech a pokládka střešní krytiny, izolace včetně střešní okapů atd. Zajištění rekonstrukce střechy, výměna poškozených krovů ( ochranný nátěr ) zateplení.

Web: rekonstrukce-strechy.blgz.cz

Další související informace

Střechy Brno, dřevostavby

šikmé a ploché střechy Brno, montáž a rekonstrukce – Společnost AZ střechy, stavby s.r.o. se specializuje na montáž nových a rekonstrukci starších šikmých a plochých střech, budování půdních bytů a realizaci dřevostaveb v Brně a okolí. Kromě toho nabízí tesařské, truhlářské, klempířské a další práce.

Rekonstrukce bytu Praha 3

Rekonstrukce bytu Praha 3, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 3: rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce bytu Praha. Kompletní rekonstrukce panelového bytu včetně koupelny i kuchyně, malířské a instalatérské práce, sádrokartón ( příčky ). Rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce koupelny panelového bytu, výměna příček.

Rekonstrukce bytu Praha,

Rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu a kompletní poradenství o rekonstrukci bytu, kompletní stavební rozpočet na rekonstrukci bytu od A do Z, na rekonstrukci bytu stačí jen ručně nakreslit půdoris bytu a my už provedeme rekonstrukci bytu za vás.

Načítání trvalo 2.2270 sekund.