+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce zděného bytu

Klíčová slova: Rekonstrukce zděného bytu Praha

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce zděného bytu Praha: rekonstrukce zděného bytu, rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytového jádra na klíč. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny, kuchyně i stupaček. Rekonstrukce panelového bytu do 14 dnů, malování bytu, elektrikářské, zednické, obkladačské práce.

Web: rekonstrukce-praha.blgz.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytu, jádra

rekonstrukce, rekonstrukce panelových bytů – Kompletní rekonstrukce interiérů panelových bytů v Praze a okolí. Přestavujeme bytová jádra, koupelny, kuchyně. Nabízíme služby bytového architekta, poradenství v dispozičním uspořádání bytů. Rodinná firma s tradicí od roku 1996.

Výtahy Praha

Výtahy Praha, Rekonstrukce výtahů Praha – Firma Výtahy Holý nabízí montáž, dodávku, modernizaci a servis osobních a nákladních výtahů. Nové výtahy dodáváme na klíč tedy s kompletním servisem. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.

Cena rekonstrukce

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytu – Plánujete rekonstrukci bytového jádra? Využíte náš praktický poptávkový formulář, který je zárukou nízkých cen. Rozešleme poptávky deseti nejbližším společnostem ve Vašem okolí, které zpracují nabídky.Jde samozřejmě o ověřené a dlouhodobě úspěšné firmy. Vaše poptávky na rekonstrukce bytového jádra jsou odesílány ještě v den přijmutí Vámi vyplněného formuláře.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.