+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce zděného bytu

Klíčová slova: Rekonstrukce zděného bytu Praha

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce zděného bytu Praha: rekonstrukce zděného bytu, rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytového jádra na klíč. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny, kuchyně i stupaček. Rekonstrukce panelového bytu do 14 dnů, malování bytu, elektrikářské, zednické, obkladačské práce.

Web: rekonstrukce-praha.blgz.cz

Další související informace

Stěhování Praha 6

stěhování bytů Praha – Stěhování kanceláří, firem, bytů a rodinných domků po celé České republice. Autodoprava - denní i jednorázový rozvoz zboží, vnitrostátní přeprava nákladů, nákladní silniční doprava, přeprava zboží nákladními a dodávkovými vozy.

Prodej bytu Praha

Prodej bytů Praha, bytu Praha – Záměrem těchto stránek je poskytovat vysoce kvalitní služby, tak jak si přeje klient. Patří do systému specializovaných realitních webů pro Hl. město Praha, jehož záměrem je jediné: výhodný a úspěšný prodej Vašeho bytu, stejně tak jako nalezení vhodného bytu pro Vaše potřeby. Jsou to specializované stránky realitního makléře na prodej bytu a bytů pro Hl. město Praha. Najdete zde byty na prodej všech velikostí, můžete zadat nabídku či poptávku na byt. Články a informace o prodeji bytů v Praze, vývoj trhu a cen.

rekonstrukce bytů Praha

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytového jádra - naše hlavní zaměření. Nabízíme kompletní provádění rekonstrukcí panelových bytů, zděných bytů, rekonstrukcí koupelen, rekonstrukcí bytového jádra. Jsme schopni nabídnout zajímavé ceny, velmi vstřícné osobní jednání, kvalitní provádění všech prací a splnění i náročnějších časových termínů.

Načítání trvalo 2.2215 sekund.