+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce

Klíčová slova: rekonstrukce domu, rekonstrukce domů Praha, stavby

E-mail: info@yager.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2014

Popis: Naše firma provádí stavby a rekonstrukce rodinných domů a rekonstrukce panelových a činžovních domů. Také děláme rekonstrukce bytů, koupelen a kuchyní, bytových jader, opravy střech, zateplení fasád, pokládku podlahy a mnoho dalšího. Veškeré stavební a řemeslné práce provádíme rychle a kvalitně. Rekonstrukce děláme i formou na klíč.

Web: rekonstrukce-domu.eu

Další související informace

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Studio Skabit

projekty, stavby, domy, dozor – ZAMĚŘENÍ A ZAKRESLENÍ STÁVAJÍCÍHO STAVU OBJEKTŮ TECHNICKÉ POSOUZENÍ STAVU OBJEKTU PODKLADY PRO VYPRACOVÁNÍ ENERGETICKÝCH ŠTÍTKŮ BUDOV ARCHITEKTONICKÉ STUDIE OBJEKTŮ NÁVRHY INTERIÉRŮ NÁVRHY NÁBYTKU NÁVRHY ÚPRAV ZAHRAD ZPRAC. PROJEKTOVÉ DOK. PRO STAVEBNÍ POVOLENÍ ZPRAC. PROJEKTOVÉ DOK. PRO PROVEDENÍ STAVBY JEDNÁNÍ S DOTČENÝMI ORGÁNY VE STAVEBNÍM ŘÍZENÍ VYŘÍZENÍ STAVEBNÍHO POVOLENÍ STAVEBNÍ KONZULTACE POMOC PŘI VÝBĚRU DODAVATELE STAVBY ODBORNÝ STAVENÍ DOZOR PŘI REALIZACI STAVBY POMOC PŘI LEGALIZACI „ ČERNÝCH „ STAVEB

Načítání trvalo 0.0558 sekund.