+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonštrukcia bytu

Klíčová slova: Rekonštrukcia bytu

E-mail: asco@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Pokud hledáte seriózní firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci bytu, případně jeho části - např.. koupelny, WC nebo kuchyně, tak jste nás právě našli. Už se nemusíte trápit či seženete stavbařů, elektrikářů, vodárny a zda budou mít čas a nebudou natahovat termíny a měnit ceny. Realizována rekonstrukce bytu je od A po Z pod dohledem jedné oprávněné osoby a partie odborníků. Poradíme vám, vypracujeme cenovou nabídku, připravíme 3D návrh Vaší koupelny, WC i kuchyně a dohlédneme na hladký průběh prací. Nepošleme Vám cizích živnostníky, kteří Vám zhotoví práce za nás. Za hotovou rekonstrukcí uvidíte práci našich zaměstnanců, kteří používají vysoce kvalitní a odolné materiály, profesionální nářadí a dlouholeté zkušenosti. A to všechno proto abychom dosáhli co nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací, která je zároveň i naší vizitkou a hlavně reklamou. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů pro Váš projekt, který vždy řešíme individuálně tak, aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu.

Web: www.rekonstrukcia-bytu.com

Další související informace

Wiki Reality

reality, pronajem, prodej bytu – Realitní server, který poskytuje bezplatné informace o realitním trhu. Nabízíme: jednoduché vyhledávání nemovitostí, prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, diskusní fórum s makléři, cenové mapy, katalog realitních kanceláří, makléřů, realit, možnost výběru realitních kanceláří a makléřů dle hodnocení uživatelů.

Pojištění bydlení

pojištění domácnosti online, pojištění bytu – Kvalitní pojistka domácnosti vás může uchránit od velkých škod způsobených zloději, živly nebo vandaly. Na této stránce najdete vše, co potřebujete o pojištění domácnosti vědět.Pojištění domu, bytu, nebo rekreačního objektu.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 5, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce koupelny Praha 5: rekonstrukce bytu, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně. Kompletní rekonstrukce koupelny na klíč, pokládka obkladů, instalatérské i zednické práce, zajištění likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.