+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonštrukcia bytu

Klíčová slova: Rekonštrukcia bytu

E-mail: asco@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Pokud hledáte seriózní firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci bytu, případně jeho části - např.. koupelny, WC nebo kuchyně, tak jste nás právě našli. Už se nemusíte trápit či seženete stavbařů, elektrikářů, vodárny a zda budou mít čas a nebudou natahovat termíny a měnit ceny. Realizována rekonstrukce bytu je od A po Z pod dohledem jedné oprávněné osoby a partie odborníků. Poradíme vám, vypracujeme cenovou nabídku, připravíme 3D návrh Vaší koupelny, WC i kuchyně a dohlédneme na hladký průběh prací. Nepošleme Vám cizích živnostníky, kteří Vám zhotoví práce za nás. Za hotovou rekonstrukcí uvidíte práci našich zaměstnanců, kteří používají vysoce kvalitní a odolné materiály, profesionální nářadí a dlouholeté zkušenosti. A to všechno proto abychom dosáhli co nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací, která je zároveň i naší vizitkou a hlavně reklamou. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů pro Váš projekt, který vždy řešíme individuálně tak, aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu.

Web: www.rekonstrukcia-bytu.com

Další související informace

Rekonstrukce bytů

rekontrukce bytů – Stavební firma Rekonstrukt nabízí rekonstrukce a renovace bytů, bytových jader a koupelen. Dále renovuje fasády, zabývá se půdními vestavbami a provádí různé druhy stavebních a instalatérských prací. Zajišťuje vše od drobných stavebních úprav až po generální rekonstrukce.

Rekonstrukce zděného bytu

Rekonstrukce zděného bytu Praha – Rekonstrukce zděného bytu Praha: rekonstrukce zděného bytu, rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytového jádra na klíč. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny, kuchyně i stupaček. Rekonstrukce panelového bytu do 14 dnů, malování bytu, elektrikářské, zednické, obkladačské práce.

Byty Zlín

Zlín, nemovitosti, reality, prodej bytů – Regionální realitní portál s nabídkou bytů a dalších nemovitostí k prodeji ve Zlíně a okolí. Nabídky bytů k prodeji od vlastníků nemovitostí i z katalogů realitních kanceláří. Prodej nejen bytů ve Zlíně.

Načítání trvalo 0.0856 sekund.