+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonštrukcia bytu

Klíčová slova: Rekonštrukcia bytu

E-mail: asco@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Pokud hledáte seriózní firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci bytu, případně jeho části - např.. koupelny, WC nebo kuchyně, tak jste nás právě našli. Už se nemusíte trápit či seženete stavbařů, elektrikářů, vodárny a zda budou mít čas a nebudou natahovat termíny a měnit ceny. Realizována rekonstrukce bytu je od A po Z pod dohledem jedné oprávněné osoby a partie odborníků. Poradíme vám, vypracujeme cenovou nabídku, připravíme 3D návrh Vaší koupelny, WC i kuchyně a dohlédneme na hladký průběh prací. Nepošleme Vám cizích živnostníky, kteří Vám zhotoví práce za nás. Za hotovou rekonstrukcí uvidíte práci našich zaměstnanců, kteří používají vysoce kvalitní a odolné materiály, profesionální nářadí a dlouholeté zkušenosti. A to všechno proto abychom dosáhli co nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací, která je zároveň i naší vizitkou a hlavně reklamou. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů pro Váš projekt, který vždy řešíme individuálně tak, aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu.

Web: www.rekonstrukcia-bytu.com

Další související informace

Majitel bytu

majitel bytu,prodej bytu – Nabídky nemovitostí s kontaktem přímo na majitele bytu nebo nemovitosti. Zajišťujeme kompletní prezentaci Vašich bytu, domu a pozemku na realitních serverech. Bez provize realitním kancelářím. Inzerce pronájmu i prodeju realit.

Rekonstrukce byt. jádra

rekonstrukce bytu Ostrava,rekonstrukce koupelen – Provádíme kompletní rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny, bytového jádra včetně vodo a elektroinstalace, omítky, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, montáž interiérových oblažkových zárubní, malby, nátěry, montáž sádrokartonu a veškeré zednické a obkladačské práce.

Zrekonštruovane.sk

Rekonštrukcia bytu – Chcete začít s rekonstrukcí bytu a nevíte jak? Poradíme Vám jak si zrenovovat svůj byt tak abyste se v něm cítili opravdu příjemně. Nakolik je rekonstrukce bytu velmi náročná záležitost poradíme Vám jak rady a tipy na to aby samotná rekonstrukce dopadla úspěšně a vy jste si mohli užívat svůj život v nádherném moderním bytě. Zcela nejdůležitější je samotná myšlenka a představa jak by měl Váš nový byt vypadat po rekonstrukci. Při realizaci samotné představy nesmíte zapomenout na velmi důležitou skutečnost že konečná úprava bytu musí být i praktická. Dalším důležitým článkem je výběr samotné firmy která promění Vaše představy ve skutečnost a dodrží všechny vaše požadavky na rekonstrukci bytu a samozřejmě v přijatelné cenové hladině. A naše firma Ascorp s.r.o Vám toto všechno splní.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.